Katalog Avon 3/2021 Marzec Polska

📌Katalog Avon 3/2021 Marzec Polska online: 01.03.2021 — 31.03.2021 roku

Seria Encanto od dawna cieszy się popularnością wśród naszych klientów. Dowiedzmy się, co przedstawia następny katalog Avon z naszej ulubionej serii Encanto.

  • Mus do ciała Encanto Intense. Delikatny, przyjemnie perfumowany mus do ciała Encanto Intense o przewiewnej konsystencji, nasyca Twoją skórę nawilżeniem i aksamitem, czyniąc ją gładką i miękką.

> Stosowanie. Intensywny mus do ciała Encanto można stosować w równym stopniu do różnych typów skóry.

> Działanie. Dzięki inteligentnej formule cennych olejków mus Encanto Intense nawilża i odżywia skórę przez prawie 48 godzin.

> Podstawa produktu. Trio dojrzałej śliwki, jaśminu i orzecha laskowego. Perfumowany mus do ciała zapewni Ci niezwykłą przyjemność nie tylko po nałożeniu na skórę, ale także z samego zabiegu. Delikatna i przewiewna konsystencja musu pozwala na jego aplikację w bardzo prosty sposób: lekkimi ruchami. Szybko wchłaniając cudowny zestaw niesamowitych olejków, skóra staje się aksamitna i miękka. Ten czarujący mus do ciała jest idealny do codziennej pielęgnacji. Wcierać produkt należy lekkimi ruchami, pozwalając skórze go wchłonąć.

> Czym zachwyca ten mus do ciała? Swoim wyjątkowym zapachem, który sprawia, że ​​skóra pachnie delikatnym perfumę i jest cudownie nawilżona. Jeśli nie wystarczy Ci tego lekkiego przyjemnego aromatu, możesz użyć wody toaletowej lub perfumowanej z tej serii.

  • Balsam do ciała Encanto Intense. Jedwabisty balsam do ciała o nawilżającej formule. Zawiera kompleks cudownych olejków. Posiada przyjemny aromat.

> Cechy: pomaga w pielęgnacji różnych typów skóry. Doskonały efekt nawilżenia utrzymuje się przez dwa dni.

Hity Katalogu Avon 3/2021 Marzec Polska

Avon Perfumowana woda HERSTORY love inpspires (35501) —49,99 zł

Podstawą składników tego aromatu jest niesamowita kompozycja nut dojrzałej śliwki, pachnącego jaśminu i lekkiej nuty orzecha laskowego. Odżywiając ciało tym balsamem, znacząco poprawisz wygląd swojej skóry. Dzięki luksusowym olejkom Twoja skóra będzie dogłębnie nawilżona, a Ty poczujesz odrodzenie spokoju i lekkości. Balsam Encanto Intense nie tylko nawilża, ale także chroni skórę przed wysuszeniem przez 48 godzin. Zapach tego produktu potęguje przyjemną procedurę nakładania balsamu na ciało. Jeśli chodzi o aplikację balsamu, dużym plusem jest to, że nie pozostawia on śladów, bo dobrze i szybko się wchłania. Wkrótce na naszej stronie pojawi się nowy katalog Avon 4/2021 Kwiecień Polska.

> Sekrety stosowania balsamu Encanto: lekkimi ruchami wcieraj balsam w skórę. Aby odżywić skórę, użyj odpowiedniej ilości balsamu, aż zniknie suchość.

Kojące i relaksujące działanie olejków aromatycznych z serii kosmetyków Encanto Intense pomoże Ci znaleźć ukojenie i romantyczny nastrój. Z Encanto Intense możesz doświadczyć prawdziwego relaksu!

Specjalnie dla avonok.pl