Następny katalog Avon 2024 Polska online

Witamy na stronie elektronicznego następny katalog Avon 2024. Przewijaj wygodnie na swoim smartfonie lub komputerze katalog Avon. Masz już dość czekania na nowe produkty i nadchodzące rabaty w następnych katalogach? Zobacz, jakie nowości i bestsellery są oferowane.

Coraz częściej myślimy o naszym zdrowiu i bezpieczeństwie. W końcu jest to dla nas najważniejsze. W okresie rozprzestrzeniania się wirusów bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy dbać o bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny. Avon wprowadził specjalnie opracowany antybakteryjny żel do rąk z serii „Care”. Żel zawiera 64% alkoholu, który zabija bakterie i zapobiega ich namnażaniu, a także specjalne składniki nawilżające, które eliminują suchość skóry dłoni.

Takie skrupulatne oczyszczenie dłoni zostało wprowadzone stosunkowo niedawno, ale oczyszczenie skóry ciała jest już dla nas zabiegiem integralnym. W katalogu rozpoczęły się duże rabaty na różne żele pod prysznic i kremy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nawilżające i odświeżające, odżywcze i relaksujące żele pod prysznic z serii „Senses”. Aromaty na każdy gust: tonizująca zielona herbata, świeża morska laguna, słodki miód i gardenia, cytrusowy wybuch i wszelkiego rodzaju odmiany kwiatów i owoców. Cena na duże pojemniki 500 ml jest szokująca. Pospiesz się, aby zaopatrzyć się na całe lato!

 Zbliża się gorące lato, ale czy twoje nogi są na to gotowe? Podejmij zdecydowaną decyzję o codziennym stosowaniu kremu do stóp przed snem i skorzystaj z serii „Foot Works” do pielęgnacji stóp. W katalogu znajdziesz różne formuły dla suchej i popękanej skóry, do intensywnej regeneracji z gliceryną, intensywnie nawilżające stopy dla mniej problematycznej skóry, krem ​​na odciski i maseczki do stóp z maksymalnym efektem.

Aby nogi pozostały tak samo piękne, a nowe sandały nie przyniosły nowych problemów – zwróć uwagę na specjalne akcesoria. Wkładki dla stóp różnych kształtów od odcisków do użycia we właściwym miejscu. Wypróbuj również bestseller – ołówek przeciw odciskom z masłem shea, który zapewnia poślizg i zmniejsza tarcie.