Najnowszy katalog Avon 2024 Polska online

a

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Każdy nowy katalog Avon 2024 przedstawia szeroką gamę różnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Seria skutecznych produktów Anew jest bardzo popularna wśród produktów z internetowych katalogów Avon – seria ta łączy kilka linii, z których każda rozwiązuje określone problemy skórne. Rozważ narzędzia odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, które muszą rozwiązać konkretny problem.

Linia z witaminą C „Maximum Radiance” to ładunek blasku dla skóry. Dla wszystkich typów cery pozbawionych blasku i naturalnego lśnięcia. Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem przeciwstarzeniowym, który nadaje skórze młodości i blasku. Seria zawiera serum do intensywnej pielęgnacji, kapsułki dla maksymalnego efektu przeciwstarzeniowego, ponieważ jedna kapsułka zawiera 20% skoncentrowanej witaminy C. Kapsułki należy stosować 2 razy w tygodniu (dodając do kremu na noc), ponieważ zawierają one duże stężenie aktywnego koncentratu. Koncentrat witaminy C przywraca elastyczność skóry, usuwa guzy i niedoskonałości, zapewnia gładkość i blask skórze twarzy.

Linia Avon Clinical „Wygładzenie i wzmocnienie” pomaga uzyskać równomierny kolor i odcień cery, usuwa plamy starcze. Zawiera witaminę B3 i kwas glikolowy. To właśnie kwas glikolowy w zestawie rozwiązuje problemy z pigmentacją skóry. Użyj wygodnych płatków do peelingu skóry, aby zwalczyć różne niedoskonałości. Jest to bezpieczne złuszczanie kwasami AHA bez konieczności wizyty u kosmetyczki. Oprócz tego użyj korekcyjnego kremu do twarzy z tej serii, który skutecznie zwalcza niedoskonałości. Użyj kompleksu i uzyskaj pozytywny wynik.

Avon Clinical „Lifting i Wzmacnianie” dla skóry, która wymaga dodatkowego wzmocnienia. Ta seria stanowi alternatywę dla zabiegów liftingu w salonie. Środki z tej serii stymulują odbudowę komórek skóry. Przedstawiamy krem ​​2 w 1 + żel do skóry wokół oczu, która wymaga liftingu i wzmocnienia. Krem redukuje cienie pod oczami i głębokie zmarszczki, a żel zwalcza obrzęki, stymuluje elastynę i napina skórę. Żel nakłada się na powieki, okolice brwi i nad nimi, a krem ​​nakłada się na skórę pod oczami i zewnętrznym kącikiem oka.

Chcemy zwrócić szczególną uwagę na skoncentrowane serum, które pomagają w walce o gładką skórę bez zmarszczek. Wygładzające serum z aktywnym retinolem to najszybszy produkt przeciwzmarszczkowy. Stężenie retinolu w serum wynosi 0,1%. Ten serum podnosi poziom kolagenu i wyrównuje powierzchnię skóry dzięki kwasom organicznym wchodzącym w skład kompozycji, która oczyszcza naskórek „starych” komórek cery. Serum z koncentratem kwasu hialuronowego to skuteczna walka ze zmarszczkami na twarzy, poprzez wypełnienie skóry wilgocią od wewnątrz. Ma w składzie 1,5% koncentrację kwasu hialuronowego.