Aktualny katalog Avon 2024 Polska online

Koreańskie kosmetyki nabierają popularności w branży kosmetycznej. One udowodniły swoją skuteczność i wyjątkowość produktów. Rozważ najlepsze produkty z serii K-Beauty z aktualnego katalogu Avon.

Koreańczycy szczególnie lubią oczyszczać i złuszczać skórę. Twierdzą, że właśnie ten etap jest bardzo ważny w pielęgnacji skóry, ponieważ martwe komórki naskórka nie pozwalają na głęboką penetrację cery kolejnymi produktami, które stosujemy. Dlatego z powodzeniem używają wszelkiego rodzaju złuszczaczy, peelingów i maseczek oczyszczających.

Złuszczający ryżowy peeling do twarzy delikatnie złuszcza skórę i rozjaśnia ją. Woda ryżowa jest jednym z aktywnych składników tego peelingu. Oczyszczająca maska z granatów „Purifying pomegranate”  to detoks dla Twojej skóry, dzięki czemu uzyskuje się świeżą i równomierną cerę. Maska na noc do aktywnego odżywiania skóry „Illuminating perl” z ekstraktem z pereł zmiękcza twarz i nadaje blask każdego poranku.

Oczyszczająca maska „Morska Piana” od Avon zawiera koreańskie algi, które tonizują i wzmacniają skórę. Niezwykła formuła tej maski zapewnia głęboką penetrację oczyszczających cząstek i natychmiast zaczyna się pienić w kontakcie ze skórą, tym samym oczyszczając ją. Maska oczyszcza pory, walczy z czarnymi plamami i usuwa toksyny.

Maska nocna „Magiczne Grzyby” dla wszystkich rodzajów skóry. Grzyby Matsutake (grzyby wiecznej młodości) pomagają opóźnić proces starzenia się skóry, ze względu na wysokie stężenie przeciwutleniaczy i witamin. Natychmiastowym efektem rano jest świeża i promienna skóra.

Kolekcja Avon „K-Beauty” ma również inny niezbędny przedmiot dla każdej dziewczyny. Są to rozjaśniające plastry hydrożelowe „Brightening botanical” do skóry pod oczami z piwonią i ekstraktem z zielonej herbaty. Zwalczają one poranny obrzęk pod oczami i odświeża ten obszar. Po 10 minutach problem suchości, obrzęku, zmęczenia i zaczerwienienia pod oczami zostanie rozwiązany. Te plastry można również nakładać na inne obszary, na przykład między brwiami i fałdami nosowo-wargowymi, aby wygładzić skórę.

Kolejne plastry hydrożelowe z ekstraktem z aloesu i „Ochrona wilgoci” mają na celu zwalczanie zmarszczek i maksymalne nawilżenie. Można je stosować na skórę pod oczami, fałdy nosowo-wargowe, czoło i inne problematyczne obszary.