Perfumy HerStory Love Inspires Avon (35501)

Kod produktu: 35501.

Nowy zapach z kolekcji v Avon katalog! Szczęście i spełnienie jest w każdej z nas. Bądź dobra dla siebie.Niech Twoja miłość inspiruje.

Nuty zapachowe. To niezwykłe połączenieszalenie kobiecych nut jaśminu i irysa,wzbogaconych słodyczą pralinw bazie zapachu.

Dlaczego pokochasz perfumy ❤ HerStory Love Inspires?

HERSTORY Love Inspires to zapach inspirowany miłością… do samej siebie. Nie ma bowiem większej siły niż ta, którą zyskuje kobieta w chwili pełnej akceptacji tego, kim jest i jaka jest. Pokochaj zatem siebie i stań się inspiracją dla innych!

Perfumy zostały zamknięte w wyjątkowym, minimalistycznym i nowoczesnym flakonie. Zapach zachowuje trwałość przez cały dzień.

Aby zapach nabrał jeszcze większej głębi i trwałości, warto stosować go razem z balsamem do ciała, a także odświeżać w ciągu dnia za pomocą wygodnej perfumetki. Pamiętaj, że sprzedając kosmetyki w zestawie, zwiększasz swój zysk.

Nuty zapachowe i dodatkowe informacje pomogą ci rozpocząć rozmowę o nowych perfumach.

Pamiętaj o próbkach – dzięki temu klientka ma szansę dobrze poznać zapach wybranych perfum, przekonać się o ich jakości i trwałości oraz sprawdzić, jak kompozycja rozwija się na jej skórze. Jeśli dokonujesz prezentacji zapachu, możesz wykorzystać do tego także perfumetkę 10 ml.