Katalog Avon 2/2023 Luty online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 2/2023 Luty online

Kultowy świąteczny makijaż z produktami roku

Ten wyjątkowy dzień, który już przyprawia nas o dreszcze; Boże Narodzenie jest już bardzo blisko! Czy nie chcesz dopasować się do tej grudniowej atmosfery, kiedy wszystko jest pomalowane na czerwono, zielono i mienią się jaskrawymi kolorami?

>> Zobacz nowy katalog Avon 3/2023 marzec

Możesz uzyskać sylwestrową atmosferę, przebierając się za sylwestrowe piosenki z nagrodami Avon za makijaż roku, z których każda jest bardziej kultowa od poprzedniej. Jeśli chcesz rozpocząć makijaż od podkładu, który zachowa świeżość, nie spływa i nie rozmazuje się w sylwestra, Podkład Avon Powerstay jest dla Ciebie! Z Avon Powerstay Foundation, najbardziej trwałym podkładem tego roku, możesz bawić się całą noc, nie martwiąc się, że rozleje mi się makijaż lub dostanie się na ubranie. Po wykonaniu makijażu skóry w kolejnym kroku należy wykonać makijaż oczu. Aby oddać atmosferę świąt Bożego Narodzenia, na tym etapie możesz wykonać jasny makijaż oczu. Pierwszy Shimmery Eyeliner w sztyfcie roku.

Już na tym etapie możesz ozdobić swoje powieki błyszczącym kolorem, to od Ciebie zależy, który z 12 brokatowych kolorów Glimmersticks wybierzesz! Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać efekt matowy, czy błyszczący, możesz rozpocząć makijaż oczu, wybierając jeden z 12 kolorów Glimmerstick, Eyeliner of the Year, w tym momencie! Lub możesz wybrać makijaż oczu, używając zarówno błyszczących, jak i matowych kolorów Glimmerstick, jeśli chcesz się wyróżnić!

Jeśli chcesz pogłębić makijaż oczu, możesz przejść do kroku Eyeliner. Z Power Stay Liquid Eyeliner, płynnym eyelinerem roku, możesz sprawić, że Twoje oczy będą wyglądać bardziej imponująco i nosić makijaż permanentny oczu przez całą noc. Dodatkowo elastyczna i cienka końcówka ułatwia pracę na tym etapie.

Możesz z łatwością nałożyć Power Stay Liquid Eyeliner. Nawet jeśli pocisz się podczas zabawy na najwyższym poziomie, nie ślizga się, nie spływa i nie rozmazuje. Co powiesz na wykończenie makijażu tuszem do rzęs Lash Genius, aby wyglądać olśniewająco przez całą noc? Łącząc 5 funkcji w jednym produkcie, Lash Genius Mascara wydłuża, unosi, pogrubia, rozdziela i tworzy efekt czerni.

Ostatnim etapem sylwestrowego makijażu jest osiągnięcie spektakularnych ust! Po obramowaniu ust konturówką, możesz uzupełnić wygląd, wybierając ultramatową pomadkę odpowiednią do makijażu oczu. Ultra matowa szminka okrzyknięta matową szminką roku.

Dzięki zawartości witaminy E, olejku z awokado i oleju sezamowego nawilża usta, a także pozwala uzyskać pożądany efekt 100% zmatowienia. Jego aplikacja jest również bardzo łatwa dzięki ostrej końcówce! Ponadto, ponieważ ma 16 różnych odcieni kolorów, możesz wybrać to, co chcesz z tej szerokiej gamy kolorów. Wesołych, pięknych, Avonowych urodzin z góry!