Katalog Avon 3/2023 Marzec online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 3/2023 Marzec online

Najlepsza zimowa pielęgnacja skóry

Brrr. Nadeszła zima, a dla wielu z nas oznacza to radzenie sobie z chłodniejszą pogodą, która może prowadzić do wysuszenia i swędzenia skóry. Ale nie martw się; przygotowaliśmy przewodnik z najlepszymi wskazówkami i produktami, które pomogą Ci opanować pielęgnację skóry zimą.

Od leczenia suchości, przez łagodzenie swędzenia, po wygładzanie szorstkiej skóry, Avon ma najlepsze produkty na wszystkie zimowe problemy skórne.

  • Zaktualizuj swoją pielęgnację skóry.

Gdy zaczną się wkradać chłodne zimowe temperatury, te lżejsze formuły do ​​pielęgnacji skóry z lata i jesieni po prostu się nie sprawdzą. Jeśli mieszkasz w zimnym, suchym klimacie, będziesz chciała zamienić lekkie produkty do pielęgnacji skóry na te z bogatszymi, odżywczymi formułami, które pomogą zapobiegać wysuszeniu skóry.

Wybierz środek czyszczący, który dodatkowo nawilża skórę. Polecamy Isa Knox LXNEW Clean Nourishing Cream Cleanser, który ma kremową formułę i zawiera pantenol (witaminę B5), który pomaga nawilżyć i przywrócić funkcję bariery skórnej.

Użyj kremu nawilżającego o odżywczej formule. Polecamy belif The True Cream Moisturising Bomb, który ma bitą konsystencję i otula skórę intensywnym, długotrwałym nawilżeniem. (Zapoznaj się z pełną ofertą nawilżających składników odżywczych).

  • Nawilżaj często!

Ważne jest, aby regularnie nawilżać skórę (całą!) rano i wieczorem — bez pomijania dni.

WSKAZÓWKA:
Zwiększ poziom nawilżenia, dodając do swojej pielęgnacji olejek do kąpieli, taki jak kultowy olejek do kąpieli Skin So Soft Radiant Moisture: ten luksusowy olejek zawiera świeżo pachnącą formułę olejku jojoba, która nawilża skórę podczas kąpieli.

  • Pokaż swędzącej, szorstkiej skórze trochę TLC.

W przypadku spierzchniętych, suchych i swędzących dłoni, stóp lub łokci wypróbuj nawilżający krem ​​do intensywnego gojenia i naprawy o zwiększonej wytrzymałości — nawilża najtwardszą skórę dzięki technologii Hydraboost, zapewniając 24-godzinną ochronę i zapewniając natychmiastową ulgę suchej i swędzącej skórze.

  • Nie zapomnij o ustach!

Spierzchnięte usta zimą to nic przyjemnego. Zawsze miej pod ręką balsam do ust, który zapewni nawilżenie ust przez cały dzień. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś jednego z naszych ukochanych balsamów do ust i zabiegów na usta, nadszedł czas! Zalecamy wypróbowanie Moisture Therapy Intensive Treatment Moisturising Lip Treatment dla miękkich i gładkich ust przez cały sezon.

WSKAZÓWKA:
Przed pójściem spać nałóż na usta całonocną kurację dla dodatkowego odżywienia. Polecamy Anew Vitamin C Overnight Lip Mask, która zawiera witaminę C i masło shea, dzięki czemu usta stają się gładsze i bardziej miękkie.

  • Nie pomijaj SPF.

To, że Twoje letnie aktywności dawno się zakończyły, nie oznacza, że ​​nie potrzebujesz już SPF. Filtr przeciwsłoneczny należy nosić przez cały rok, aby chronić się przed szkodliwym promieniowaniem UV. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów do opalania.