Katalog Avon 12/2023 Grudzień online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 12/2023 Grudzień online

Dlaczego Anew Sensitive+ to Twoja nowa tajna broń

Trzymajcie się z nami i poznajcie podsumowanie Anew Sensitive+

Wrażliwa skóra? Nie jesteś sam. Wiemy, jak trudne może być zaopatrzenie półki z kosmetykami w odpowiednie produkty do skóry normalnej, nie mówiąc już o skórze wrażliwej. Poznaj naszą kolekcję Anew Sensitive+. To wkrótce zmieni zasady gry – zaufaj nam. Czytaj dalej, aby zakochać się w nowych wybawicielach pielęgnacji skóry. Do zobaczenia przy kasie.

Przeszukaj następny katalog Avon 11/2023 Listopad, aby znaleźć zniżki na swoje ulubione produkty.

Co powoduje wrażliwą skórę?

Na początek krótka lekcja nauk ścisłych. Istnieje wiele powodów, dla których Twoja skóra może stać się wrażliwa. Czynniki takie jak genetyka, wiek, czynniki związane ze stylem życia – pomyśl o pogodzie i zanieczyszczeniach – oraz Twoje obecne produkty do pielęgnacji skóry mogą powodować osłabienie warstwy ochronnej Twojej skóry. Wszystko to może sprawić, że będzie bardziej podatna na wysuszenie, odwodnienie, nawroty i podrażnienia – a to nie jest przyjemne.

Po czym poznać, że moja skóra jest wrażliwa?

Wypryski, zaczerwienienia, a może sucha skóra? A co z irytacją? Jeśli zaznaczasz te objawy na liście kontrolnej pielęgnacji skóry, prawdopodobnie jesteś osobą wrażliwą. Wrażliwość skóry może oznaczać różne rzeczy dla różnych osób, a objawy często pojawiają się i znikają codziennie.

Jakich składników powinienem unikać, jeśli moja skóra jest wrażliwa?

Przygotuj długopis i papier – mamy długą listę produktów, których nie wolno stosować w przypadku wrażliwej skóry. Substancje zapachowe, olejki eteryczne, kwasy złuszczające (w tym glikolowy i salicylowy) oraz alkohol mogą podrażniać skórę. Pamiętaj, że każdy jest inny, więc niektórzy ludzie mogą tolerować te niewielkie ilości. Jeśli masz wątpliwości, przed wyjściem na całość wykonaj test płatkowy – to najłatwiejszy sposób sprawdzenia wrażliwości skóry.

O co tyle zamieszania wokół Sensitive+?

Wiemy, że zaopatrzenie półki z kosmetykami w odpowiednie produkty do skóry normalnej, nie mówiąc już o skórze podrażnionej, może być trudne. Poznaj naszą kolekcję Anew Sensitive+. To wkrótce zmieni zasady gry – zaufaj nam.

Czy wiesz, że 70% populacji* musiało wybierać pomiędzy pielęgnacją skóry wrażliwej LUB oznakami starzenia? Nigdy więcej. Anew Sensitive+ pomaga zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz uzupełnić barierę wilgoci skóry (główny czynnik wywołujący reaktywność skóry). Czy teraz wierzysz nam, gdy mówimy, że możesz mieć wszystko?

Jak to działa?

Formuła Sensitive+, oparta na łagodzących skórę substancjach aktywnych i ekskluzywnym, wielokrotnie nagradzanym Protinolä** – świętym Graalu, jeśli chodzi o dostarczanie korzyści przeciwdziałających starzeniu się – pomaga zmniejszyć wrażliwość skóry już po trzech dniach! Testowane dermatologicznie, alergologicznie i klinicznie na różnych rodzajach i odcieniach skóry, nadszedł czas, aby ułożyć półki z nowymi wybawicielami pielęgnacji skóry.

Opowiedz mi więcej o tym, co znajduje się w kolekcji

Chyba nie myślałeś, że cię zostawimy w zawieszeniu, prawda? Rzućmy okiem na przełomową, przyjazną dla torebki kolekcję. Psst! Jest bezzapachowy, więc wiesz, że jest odpowiedni dla bardzo wrażliwej skóry.

Prawdziwi ludzie, prawdziwe rezultaty

Nie wierz nam na słowo! Poprosiliśmy osoby o wrażliwej skórze, aby wypróbowały kolekcję przez 21 dni i oto, co niektóre z nich miały do ​​powiedzenia…

„Idealny dla każdej wrażliwej skóry, która nadal potrzebuje właściwości przeciwstarzeniowych. Nie miałam żadnych podrażnień ani pieczeń, skóra była spokojna i ukojona (i to) pomogło w przypadku moich błyszczących miejsc” – Emma Taylor, badaczka

„Moja skóra jest znacznie gładsza, bardziej miękka i wygląda zdrowiej. Otrzymuję wiele pozytywnych komentarzy na temat mojej cery. Moja skóra wygląda i czuje się młodziej!” – Anna Coomber, testerka i przedstawicielka AVON

Gotowy, aby zobaczyć transformację swojej wrażliwej skóry? Wypróbuj kolekcję Anew Sensitive+ już dziś i przygotuj się na perfekcyjną cerę.

  • 70% osób określa siebie jako osoby posiadające skórę wrażliwą, badanie Avon Sensitive Skin Study R&D I MI 2016.

** Środek czyszczący nie zawiera protinolu