Katalog Avon 11/2023 Listopad online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 11/2023 Listopad online

Jak nadążać za trendami kosmetycznymi

Ciągle pojawiają się nowe trendy kosmetyczne, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zawsze znać aktualne trendy w branży kosmetycznej i wellness.

Zobacz aktualny katalog Avon na Październik 10/2023 online i bądź na bieżąco z nowymi trendami!

Obserwowanie wpływowych osób zajmujących się urodą i konkretnych hashtagów w mediach społecznościowych może być szybkim i łatwym sposobem, aby nie przegapić ważnych trendów. Pamiętaj, aby włączyć powiadomienia dla swoich ulubionych blogerek kosmetycznych, aby być na bieżąco.

Chociaż wielu z nas chętnie korzysta z mediów społecznościowych, aby dowiedzieć się o najnowszych trendach kosmetycznych, czasopisma są doskonałym punktem wyjścia, jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co jest aktualne.

Dlaczego nie włączyć alertów dla swoich ulubionych marek, aby mieć pewność, że dowiesz się o nowych produktach, gdy tylko zostaną wprowadzone na rynek? Zawsze wokół nowych produktów panuje szum – zwłaszcza jeśli odzwierciedlają one trend z wybiegu lub są promowane przez gwiazdy w mediach społecznościowych.

Trendy w urodzie i pielęgnacji skóry zawsze przychodzą i odchodzą, ale uważamy, że nasza piątka z pewnością pozostanie na dłużej. Aby uzyskać jeszcze większą poprawę urody, zapisz się do newslettera Avon, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach. Które z nich Cię ekscytują?

Wegańskie piękno

Weganizm zyskuje na popularności i z roku na rok coraz więcej osób zostaje weganami. Ale to nie znaczy tylko, że ludzie szukają wegańskich potraw – rośnie także zapotrzebowanie na wysokiej jakości wegańskie kosmetyki. Marki kosmetyczne naprawdę to zauważyły, a branża kwitnie!

Od wegańskiego makijażu po pielęgnację skóry, produkty przeciwstarzeniowe i wszystko pomiędzy, istnieje mnóstwo prostych sposobów, aby Twoja pielęgnacja była w 100% wegańska i wolna od okrucieństwa. Nawet jeśli sam nie jesteś weganem, jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek pozyskiwać zrównoważone i wegańskie produkty, dzięki którym będziesz wyglądać i czuć się dobrze – dlaczego więc nie miałbyś tego spróbować?

Używanie czystych produktów kosmetycznych ze składnikami roślinnymi to świetny sposób na rozpoczęcie swojej wegańskiej podróży kosmetycznej. Na przykład balsamiczne środki czyszczące z naturalnymi masłami i olejkami owocowymi oferują mnóstwo korzyści dla skóry. Jeśli wolisz makijaż wegański, poszukaj w składzie witaminy E i produktów, które wyraźnie wskazują, że są odpowiednie dla wegan.