Katalog Avon 9/2022 Wrzesień online

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 9/2022 Wrzesień online

Kosmetyki Advance Techniques mają na celu odbudowę struktury włosów. Możesz wybrać jaki efekt chcesz uzyskać. Odżywczy efekt dla długich i zniszczonych włosów. Niesamowity efekt objętości dla gęstych i gęstych loków. Działanie regenerujące do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych lub łupieżu. Duet szamponu i odżywki Avon Advance Techniques znajdzie rozwiązanie na każdy problem. Ale to nie wszystko. Linia zawiera narzędzia, które możesz wybrać, aby uzyskać długotrwały efekt.

Wszystko, czego potrzebujesz do swoich włosów

Aby zaspokoić podstawowe i najważniejsze potrzeby Twoich włosów, potrzebujesz odpowiedniej codziennej pielęgnacji. Ale możesz wzmocnić efekt i dodać do swojego arsenału olejków, serum, boosterów, które pomogą wzmocnić włosy, dadzą efekt wow i zapobiegną ewentualnym problemom w przyszłości.

Na przykład serum do włosów to kosmetyk, który będzie idealnym dodatkiem do podstawowego rytuału pielęgnacyjnego. Sekret szybkiego działania każdego serum tkwi w silnie skoncentrowanej formule. Wystarczy nałożyć kosmetyk na kilka minut, aby zawarte w składzie składniki odżywcze i użyteczne olejki wniknęły w strukturę włosa i nadały mu zupełnie nowy wygląd. Serum do włosów to maksymalna pielęgnacja i gwarancja, że ​​Twoja fryzura będzie dokładnie taka, o jakiej marzysz!

Zobacz nasze najpopularniejsze serum z tej linii:

  1. Serum do włosów „Absolutne odżywianie”, 30 ml
  2. Serum do włosów „Regeneracja”, 30 ml
  3. Serum do włosów „Ultra Smoothness”, 30 ml
  4. Serum nabłyszczające do włosów „Niezrównany połysk”, 30 ml

Ważne jest, aby prawidłowo stosować serum. Należy je nakładać na suche włosy, aby nie rozcieńczyć formuły. Tylko 1-2 krople wystarczą, aby uzyskać dobry wynik. Jeśli boisz się, że serum przeciąży twoje włosy, stosuj je tylko na końcówki. Produkt ten nie tylko ochroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi i wysuszeniem, na które są najbardziej narażone, ale także nawilży je i nada im gładkość.

Jak wybrać serum Zaawansowane Techniki?

Serum również powinno być dostosowane do potrzeb włosów, ale jest bardziej uniwersalne. Jej zadaniem jest dostarczenie pasmom maksymalnej dawki nawilżenia i składników odżywczych. W końcu duży wpływ na nie mają czynniki zewnętrzne: zimno, słońce, wiatr, stylizacja, zanieczyszczenia. Odżywiania włosów nigdy nie zabraknie!

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem będzie odżywcze serum z olejkiem arganowym Absolute Nourishment. Jego zadaniem jest dogłębne odżywienie zniszczonych końcówek i przywrócenie im witalności. Zwróć na to uwagę, jeśli chcesz poprawić kondycję włosów po zimie lub latem, ponieważ w tym okresie włosy mogą być bardzo suche i matowe.