Katalog Avon 9/2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 9/2020 Polska online: 11.06 — 01.07.2020 roku

Każda kobieta chce wyglądać niezrównanie, czuć się pewnie i mieć idealną skórę. Nawet jeśli czyjaś skóra jest prawie idealna, kobieta zawsze może znaleźć wady i coś, co należy poprawić. W tym celu na ratunek przychodzą kosmetyki Avon. Kremy, płyny, olejki, spraye, peelingi i maseczki pomagają w pielęgnacji skóry Twojego ciała. Marka Naturals oferuje linię balsamów i peelingów do ciała, dzięki którym Twoja skóra będzie aksamitna i pozostanie jędrna i młoda.

Produkty do pielęgnacji twarzy Avon są dzielone na podgrupy: oczyszczanie i tonizowanie, nawilżanie i odżywianie, pielęgnacja przeciwstarzeniowa i inne. Dlatego łatwo będzie Ci wybrać niezbędne produkty do pielęgnacji skóry. Proponuję zwrócić uwagę na produkty na podstawie oleju, takie jak krem ​​do twarzy „Nutrition”, olej do twarzy „Detox”, żel do twarzy „Luxury of Silk” i inne produkty. Są one przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy, pomagają ją przekształcić, olejki skutecznie nawilżają i zmiękczają cerę. Sprawiają, że jest gładka i wypełnia się składnikami odżywczymi, przeciwutleniaczami chroniącymi komórki skóry. Olejki również wygładzają skórę i pomagają zwalczyć zmarszczki. Możesz używać tych produktów dla dowolnego rodzaju skóry, są one odpowiednie dla każdej dziewczyny.

Nasze ręce są zawsze w zasięgu wzroku i ważne jest, abyśmy o nie się troszczyli. Mróz, słońce, woda, wiatr i obowiązki domowe są wrogami skóry naszych rąk. Dlatego należy dbać o ręce tak samo, jak i o skórę twarzy. Avon ma dużą serię produktów do rąk. Na przykład seria Avon Care. Istnieją różne kremy do rąk z olejkami o działaniu przeciwbakteryjnym, ale wszystkie są skuteczne. Szybko się wchłaniają i pomagają skórze zachować gładkość.

Oczywiście troszczymy się też o delikatną skórę naszych dzieci. Nasza firma oferuje szczególną pielęgnację ich dziecięcej skóry i włosów. W Avon prezentowane są kosmetyki dla dzieci, marki takie jak Dianey i Naturals Kids, które obejmują filtry przeciwsłoneczne, produkty do pielęgnacji włosów, produkty do kąpieli, płyny i spraye do ciała oraz oczywiście kosmetyki dekoracyjne i perfumy. Twoje dziecko będzie chronione latem dzięki ochronie przeciwsłonecznej. A dzięki sprayowi dziecięcemu ułatwiającemu rozczesywanie włosów nie będzie już problemów z czesaniem po śnie i będziesz mogła łatwo zaplatać piękne warkocze swojej małej księżniczce.