Katalog Avon 8/2022 Sierpień online

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 8/2022 Sierpień online

Pielęgnacja skóry twarzy nowym trendem

Kilkadziesiąt lat temu przemysł kosmetyczny „zainspirował” trend idealnej skóry i makijażu, który stworzył syndrom zwątpienia w siebie. Wiele dziewcząt i kobiet nie mogło wyjść na zewnątrz bez makijażu. Wszyscy poświęcili temu wiele uwagi, a później stworzyli nawet filtry w różnych sieciach społecznościowych, aby za wszelką cenę idealizować obraz.

Teraz, dzięki pandemii i izolacji, pojawił się nowy trend dbania o siebie. Dziś kobiety nie chcą już „wyglądać” pięknie tylko z powodu makijażu. Chcą być piękne i spędzać więcej czasu na poprawianiu swojej skóry w domu. Dlatego firma Avon stworzyła nowe Serum Renewal Energy Serum Renewal, które nada Twojej skórze zdrowy i piękny wygląd w zaledwie siedem dni** regularnego stosowania.

Jak działa odbudowujące serum do twarzy z proteinolem?

Czy wiesz, że kolagen jest bardzo ważny dla skóry twarzy? Kolagen to białko wytwarzane przez organizm, którego najważniejszą funkcją jest zdolność do tworzenia tkanek, narządów i skóry z komórek! W swoim nowym Protinol Energy Renewal Serum, Avon łączy opatentowaną technologię Protinol ™ *, która utrzymuje idealną równowagę skóry pomiędzy dwoma kluczowymi typami kolagenu, I i III, co skutkuje silniejszą i zdrowszą funkcjonalną skórą. Oraz niacynamid (witamina B3), który stymuluje syntezę kolagenu i elastanu. Dzięki temu Renewal Energy Serum Renewal Serum zwalcza różne niedoskonałości skóry, poprawiając ją. Wypróbuj nowe serum, a zobaczysz widoczne rezultaty już po siedmiu dniach*.

Siedem oznak młodej skóry:

  • Zmarszczki są wygładzone
  • Skóra jest bardziej elastyczna
  • Wzmocniona struktura skóry
  • Ulepszone funkcje barierowe
  • Mniej widoczne pory
  • Skóra jest gładsza i bardziej promienna

Nowe Serum Renewal Energy Serum Renewal pomoże zachować wszystkie oznaki młodej i jędrnej skóry. Poznaj rewolucyjny produkt oparty na opatentowanej technologii Protinol™* i niacynamidzie, który może poprawić kondycję Twojej skóry, aby osiągnąć sprawdzone rezultaty. Serum do twarzy “Protein Energy” zostało przetestowane klinicznie i dermatologicznie i już zyskuje popularność wśród kobiet, które go wypróbowały. Stosuj codziennie rano i wieczorem. Po całkowitym wchłonięciu serum, dla uzyskania maksymalnych rezultatów stosuj krem ​​Anew na dzień lub na noc.