Katalog Avon 8 2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 8/2020 Polska online: 21.05 — 10.06.2020 roku

Kosmetyki Avon to ogromna różnorodność kosmetyków do skóry twarzy i ciała, włosów, a także aromatów na każdy gust. Dzięki tym środkom możesz zadbać o siebie o każdej porze roku, one pomogą ci stać się jeszcze piękniejszą i nawet bardziej uroczą.

Aby makijaż był wysokiej jakości, trwały i zachował świeżość przez długi czas, musisz wybrać odpowiedni podkład do makijażu. Firma Avon oferuje szeroki wybór kosmetyków, takich jak podkład „Perfect”, podkład w sprayu i utrwalacz do makijażu, żel do twarzy „Silk Luxury” i inne. Dzięki tym produktom możesz nie tylko ukrywać i maskować różne defekty skóry, takie jak blizny i pryszcze, ale makijaż pozostanie na miejscu przez cały dzień i będzie stanowić barierę między skórą a otaczającym pyłem miejskim.

Jednym z ważnych elementów makijażu jest podkład. Avon ma ich wiele, więc możesz wybrać własny odcień i teksturę, które będą pasować do twego rodzaju skóry. Na przykład, w celu minimalnego maskowania suchej skóry, odpowiednie są lekkie kremy podkładowe „Lux”, „Calm Shine” lub krem ​​podkładowy z efektem korygującym SPF 20, a także inne środki. A do normalnej skóry możesz użyć kremu tonującego „Kaszmir. Lux” SPF 15, „24 godziny trwałości” i inne, są nakładane i cieniowane w maksymalnie prosty sposób. W przypadku skóry tłustej i mieszanej odpowiedni jest aksamitny podkład „Gloss Control” lub krem BB z dobrym stopniem maskowania, ale jednocześnie o lekkiej konsystencji, dzięki czemu pory się nie zatykają. Skóra będzie aksamitna i w idealnym tonie.

Jeśli masz niedoskonałości na skórze, odpowiednie są korektory i concealery. Korektor twarzy „Super Trwałość” został zaprojektowany do korygowania obszaru wokół oczu poprzez lekkie podkreślenie go, ukrycie cieni, dzięki czemu ogólny wygląd wydaje się świeży i wypoczęty. Korektory od Avon to wysoce pigmentowane tekstury nakładane punktowa. Idealny do maskowania trądziku i śladów po trądziku.

Teraz gdy całkowicie zabarwiłaś twarz, straciło ono swoje naturalne obwody, wydaje się płaskim i pozbawionym życia „płótnem” do rysowania. Na pomóc nam przychodzi róż, który będzie mógł powrócić twarzy utraconą „objętość”. Korzystając z różu w perełkach lub różu „Delikatne policzki”, możesz wyglądać jeszcze młodziej, świeżej i z subtelnymi rysami twarzy.