Katalog Avon 7 2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 7/2020 Polska online: 30.04. — 20.05.2020 roku

Strony katalogu Avon jak zawsze przyciągają swoją różnorodnością i błyskotliwymi innowacjami.

Wybierz pielęgnację odpowiednią dla Twojej skóry z linią „Nutra Effects”. Jest to linia kosmetyków z ekskluzywnymi formułami zaprojektowanymi specjalnie dla wymagań każdego rodzaju skóry. Nie wiesz, jaki masz typ skóry? Dowiedz się o tym razem z Avon.

Seria „Zmiękczenie” jest odpowiednia dla wrażliwej skóry. Jakie są oznaki wrażliwej skóry? Jest ona w negatywny sposób podatna na podrażnienia i zaczerwienienia, stany zapalne i reakcje na produkty pielęgnacyjne. Aktywnym składnikiem tej serii jest wąkrotka azjatycka. Przyspiesza ona gojenie się skóry, walczy z bliznami potrądzikowymi. Doskonale nawilża, usuwając łuszczenie i suchość.

Seria „Odżywianie” jest odpowiednia dla właścicielek skóry normalnej i suchej. Jakie są oznaki tych rodzajów skóry? Uczucie ściągniętej skóry, czasami suchości, a także taka skóra jest podatna na łuszczenie. Aktywnym składnikiem tej serii jest masło Shea. Od dawna jest ono znane ze swoich właściwości regenerujących. Właściwie dobrana koncentracja masła Shea aktywuje wszystkie procesy regeneracyjne, a także chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Ponadto produkty te nie mają substancji zapachowych.

Seria „Matowienie” do cery mieszanej i tłustej. Jakie są oznaki tego typu skóry? Taka skóra szybko przetłuszcza się, jest podatna na trwały trądzik i czarne plamy. Taka skóra powoduje „blask” czoła i brody oraz obfite wysypki. Aktywne składniki serii „Matowienie” to ryż i liść wierzby. Jesteś zaskoczona? Liście wierzby zawierają kwasy organiczne, a także kwas salicylowy. To ten ostatni bierze udział w regulacji wydzielania sebum. A ryż ma właściwości oczyszczające i absorbujące. Z tego powodu wydzielanie tłuszczu jest zmniejszone i staje się mniej zauważalne. Obecność naturalnego masła Shea, witaminy E i kurkumy, utrzymuje prawidłową ilość wilgoci w skórze.

Seria „Nawilżenie i ochronna” jest przeznaczona dla wszystkich typów skóry. Na przykład dla młodej dziewczyny bez wyraźnych problemów z cerą, której typ skóry nie został jeszcze w pełni ukształtowany. Zestaw kosmetyków zawiera aktywny składnik nawilżający – ekstrakt z algi morskich, który daje skórze głębokie nawilżenie i utrzymuje młodość, a także normalizuje gruczoły łojowe. Ta seria nie zawiera alkoholu, barwników ani siarczanów.