Katalog Avon 6/2023 Czerwiec online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 6/2023 Czerwiec online

Szukasz najlepszych serum z kwasem hialuronowym dla bardzo spragnionej skóry?

Aby uzyskać jędrność na dłużej, nałóż serum zawierające około 3,5% kwasu hialuronowego. To ugasi pragnienie Twojej skóry, dostarczając natychmiastowy zastrzyk tak potrzebnego nawilżenia. Po oczyszczeniu za pomocą hialuronowego środka czyszczącego uwielbiam nakładać go razem z hialuronowym środkiem nawilżającym, aby uzyskać podwójne nawilżenie. Nakładanie warstw produktów do pielęgnacji skóry to świetny sposób na uzyskanie zdrowszego wyglądu. Spragniona skóra odejdź!

Potrzebujesz poważnego snu dla urody?

Noc to czas, kiedy skóra jest najbardziej narażona na odwodnienie. Pomyśl tylko, jak bardzo jesteś spragniony? Aby zapanować nad uczuciem suchości (i zmarszczkami), spróbuj zastosować maskę na noc z kwasem hialuronowym. Bogaty i kremowy, nawilża skórę, dzięki czemu budzisz się z jędrniejszą, bardziej nawilżoną cerą.
Kwas hialuronowy: Używa do skóry

Czy mogę stosować kwas hialuronowy wokół oczu?

Na szczęście tak, bogowie pielęgnacji skóry odpowiedzieli na nasze modlitwy. Delikatny obszar wokół oczu jest często podatny na odwodnienie, drobne zmarszczki i to przerażające uczucie krepy. Na szczęście hialuronowe kremy i żele pod oczy mają na celu przywrócenie i ponowne wypełnienie.

Przede wszystkim nałóż krem ​​pod oczy

Cytując Caroline Hirons, „aplikowanie produktu pod oczy na końcu przypomina noszenie majtek na spodniach”. Dlatego przed rozpoczęciem porannej/wieczornej rutyny zacznij od nałożenia kremu pod oczy wielkości ziarnka grochu i wklep go w skórę pod oczami, na powieki i nad łukiem brwiowym. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozostaw na minutę lub dwie do całkowitego wchłonięcia i na koniec nałóż serum lub krem ​​do twarzy.

Czy usta mogą wchłaniać kwas hialuronowy?

Podobnie jak skóra wokół oczu, usta również mogą skorzystać z odrobiny kwasu hialuronowego TLC. Niezależnie od tego, czy Twoje usta zmagają się zimą, gdy jest lodowato zimno, czy latem z odwadniającym upałem i klimatyzacją, pomadka lub balsam do ust z kwasem hialuronowym to konieczność. Dlaczego? Jego właściwości nawilżające i wypełniające doskonale wypełniają popękane, suche usta, zapewniając pełniejszy, zdrowszy wygląd. Zapisz mnie!

Czy kwas hialuronowy jest dobry w szmince?

Krótka odpowiedź? TAK! Pomadki nasycone kwasem hialuronowym nie tylko wyglądają niesamowicie, ale także niesamowicie się czują. Nasza pomadka Hydramatic Matte Lipstick zapewnia wyrazisty, matowy kolor oraz natychmiastowe nawilżenie. W przeciwieństwie do zwykłych matowych pomadek, gładko się rozprowadza, nie ciągnąc ust i wysycha delikatnie bez łuszczącego się wykończenia. Czego chcieć więcej od szminki?
Hydramatic Pomadka z hialuronowym rdzeniem

Chcesz mieć jedwabiście miękkie pasma? Spójrzmy prawdzie w oczy, kto nie? Krok w prawo w tę stronę!

Ciąg dalszy artykułu w następnym katalogu Avon Focus 6/2023 Czerwiec.