Katalog Avon 6/2021 Polska — Czerwiec

📌Katalog Avon 6 2021 czerwiec Polska online: 01.06.2021 — 30.06.2021 roku

Idealnie gładkie włosy to nie sen, ale rzeczywistość! Z kosmetykami katalogu AVON okiełznasz nawet najbardziej niesforne włosy i stworzysz stylizacje o dowolnej złożoności! Aby to zrobić, nie musisz odwiedzać drogich salonów kosmetycznych, wystarczy dobrać odpowiednie produkty i stosować je w codziennej pielęgnacji włosów.

Hity Katalogu Avon 6/2021 Czerwiec Polska

Jak sprawić, by włosy były gładkie i lśniące?

  • Podstawowa pielęgnacja włosów

Szampon i odżywka do włosów to podstawa ich pielęgnacji, bo takich właśnie produktów używamy na co dzień. Pozytywne efekty stosowania odpowiedniego szamponu i odżywki widać już po pierwszym użyciu. Są one w stanie rozwiązać prawie każdy problem i zaspokoić potrzeby Twoich włosów, ponieważ działają od nasady aż po same końce.

Jaką pielęgnację włosów wybrać? Wszystko zależy od kondycji Twoich włosów. Jeśli pasemka są cienkie i rzadkie, potrzebują dodatkowej objętości, jeśli są kruche i suche, potrzebują nawilżenia i odbudowy. Włosy, które są łatwe do splątania i trudne do ułożenia, można ułożyć za pomocą środków odżywczych.

  • Produkty do włosów Avon Advance

W tej chwili asortyment kosmetyków Avon obejmuje 9 oryginalnych serii Advance Techniques. Ich skuteczność doceniło wiele kobiet na całym świecie. Najlepiej sprzedającym się produktem według najnowszych ocen są sera do włosów Advance Techniques. I nie jest to zaskakujące! Główną zaletą tych produktów jest skuteczność!

W skład każdego produktu z tych serii wchodzą olejki lecznicze, działają one regenerująco, wzmacniająco i odżywczo zarówno na same włosy, jak i na skórę głowy. Zwróć uwagę na cechy i potrzeby swoich włosów i zastanów się, jakiego efektu oczekujesz. Następnie wybierz szampon i odżywkę Avon Advance Techniques, które są przeznaczony do odżywiania, ujarzmiania włosów, regeneracji, nabłyszczania, utrzymania intensywności koloru lub walki z łupieżem. Aby włosy odzyskały witalność i blask jeszcze szybciej i intensywniej, firma Avon opracowała również inne profesjonalne kosmetyki do włosów.

  • Intensywna pielęgnacja włosów

Oprócz standardowych produktów do pielęgnacji włosów, takich jak szampony i odżywki, w asortymencie Avon Advance Techniques znajdują się również serum do włosów. Ich główną cechą jest silnie skoncentrowana dawka składników odżywczych i olejów. Dodając te środki do ​​pielęgnacji podstawowej, osiągniesz jeszcze lepsze wyniki.

Gdy serum nakłada się na włosy w postaci nierozcieńczonej, wszystkie składniki odżywcze natychmiast zaczynają wnikać w strukturę włosa, niemal natychmiast rozwiązując każdy problem z włosami. Serum należy nakładać na suche lub lekko wilgotne włosy, rozprowadzając je na całej długości lub tylko na końcówkach. Nie trzeba go zmywać. W ciągu dnia środek ten będzie zapobiegał wysychaniu włosów, nada im blasku, sprawi, że będą jedwabiste i podatne na układanie.

  • Jakie serum Advance Techniques wybrać?

Przy wyborze serum obowiązują te same zasady, co przy wyborze szamponu i odżywki. Zastanów się nad potrzebami swoich włosów, zapoznaj się ze składnikami i działaniem każdego produktu. Dzięki zastosowaniu serum możesz nie tylko intensywnie odżywiać włosy, ale także chronić je przed czynnikami zewnętrznymi.

Niemal we wszystkich przypadkach przyda się serum odżywcze z olejkiem arganowym Absolute Nournish. Jest ono w stanie wzmocnić i odbudować zniszczone włosy, przywrócić im blask i elastyczność.

W przypadku konkretnego problemu, takiego jak ujarzmienie niesfornych włosów, wybierz serum Ultra Sleek. Jeśli masz rozdwojone końcówki, wybierz serum do włosów zniszczonych Ultimate Shine. Twoje loki nie tylko staną się mocniejsze, ale także będą błyszczeć jedwabistym połyskiem!