Katalog Avon 6 2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 6/2020 Polska online: 09.04. — 29.04.2020 roku

Każdy nowy katalog Avon różni się od tego, który już widzieliśmy, ponieważ świat i innowacje nie stoją w miejscu. Firma Avon codziennie tworzy unikalne produkty w swoich laboratoriach, współpracując z partnerami na całym świecie.

Seria Anew „Dawka Energii 25+” to lekkie wspomagające produkty dla skóry bez oczywistych problemów. Młode dziewczyny w wieku 25+ są dość aktywne, a ich skóra potrzebuje dużo energii. Wśród składników dominuje zestaw Perfect-cell z ekstraktami keratyny i jedwabiu, które nadają skórze zdrowego blasku i utrzymują jej młodość, a także wyrównują jej kolor.

Wypróbuj nie tylko zwykłe kremy na dzień i na noc, ale także nową maseczkę ochronną. Jest to płynna maseczka ​​w postaci płynu o wysokiej zawartości składników aktywnych. Taka pielęgnacja pomoże zatrzymać wilgoć w głębszych warstwach skóry, pobudzi mikrokrążenie skóry, które będzie ją ładować energią przez cały dzień. Nalej 5 kropli na dłoń i po umyciu nałóż delikatnymi ruchami na czystą, wilgotną twarz. Następnie użyj kremu ​​na dzień. Uwierz, że wynik Cię zaskoczy!

Każda seria przedstawionej linii zawiera zestaw naturalnych składników, które pomagają odżywić i poprawić skórę twarzy – masło shea, witaminę E i kurkumę. Gama produktów „Nutra Effects” nie zawiera alkoholu ani siarczanów.

Seria „Odmładzanie” jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry. Kto powinien wypróbować tę serię? Ci, którzy mają pierwsze wyraźne oznaki zmian związanych z wiekiem: zmniejszoną elastyczność, zmarszczki i plamy starcze. Kosmetyki te zawierają dużą ilość ekstraktu z zielonej herbaty, co zapobiega pojawianiu się wolnych rodników w skórze, które wpływają negatywnie na cerę od wewnątrz i rozpoczynają proces starzenia. Jednym z ważnych składników jest witamina C w połączeniu z witaminą A i K, które aktywnie zwalczają pigmentację, a także wyrównują kolor i teksturę skóry. Ponadto krem ​​na dzień z tej serii ma filtr przeciwsłoneczny SPF20, ponieważ kompozycja zawiera duże stężenie aktywnej witaminy C i A.

Seria „Blask” jest odpowiednia dla normalnej skóry, skóry, która ma nierównomierny kolor, szarą lub matową cerę i ciemne stagnacyjne plamy po trądziku. Ta seria zawiera wspaniały ekstrakt z papai, który wnika w warstwę naskórka i nadaje skórze promiennego blasku, uelastycznia ją i wygładza. Produkty te mają również filtr przeciwsłoneczny SPF15 / 20, ponieważ polerują górną warstwę skóry, co czyni ją wrażliwą na słońce.