Katalog Avon 17/2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

📌Katalog Avon 17/2020 (1/2021) Polska online: 01.12 — 31.12.2020 roku

W końcu ukazał się nowy katalog Avon, który oferuje wiele różnych promocji i nowych produktów dla Ciebie. Przyjrzyjmy się więc nowościom, które zostały zaprezentowane w katalogu Avon i zasługują na uwagę wszystkich.

Przy odpowiedniej pielęgnacji cery Twoja twarzy zachowa zdrowy i świeży wygląd przez wiele lat. Multioczyszczający środek do twarzy 3 w 1 to uniwersalny kosmetyk, dzięki któremu rano oczyścisz skórę z nocnych produktów przemiany materii, gdyż w nocy procesy metaboliczne przebiegają aktywniej. Wieczorem zadanie jest jeszcze trudniejsze – oczyścić skórę twarzy z kosmetyków, w tym wodoodpornych, a także z nagromadzonych na jej powierzchni toksyn i kurzu. W składzie togo środka znajdziemy kurkumę, masło shea, witaminę E i algi, dzięki którym skóra zostanie odżywiona i nawilżona. Oczywiście wygładzone zostaną też zmarszczki, przy jednoczesnym nasączeniu cery substancjami odżywczymi.

Odżywcza woda micelarna z masłem shea to bardzo łagodny środek pielęgnacyjny, który nie wysusza cery i nie podrażnia gruczołów łzowych. Dodawane jest do niego masło shea, które nawilża i odżywia skórę, niweluje podrażnienia, łagodzi stany zapalne i alergie po ukąszeniach owadów. Ten środek jest prezentowany w katalogu w wersji mini – teraz wygodnie jest zabrać go ze sobą na wycieczki, aby Twoja skóra zawsze była czysta i lśniła świeżością.

Maseczka odżywcza do twarzy „Zielona oliwka” to produkt z serii Naturals. Nic nie może dać Ci takiej przyjemności jak naturalne ekstrakty stosowane w kosmetykach. Olejek z zielonych oliwek zawiera dużą ilość niezbędnych dla skóry witamin, dzięki czemu przedłuża młodość skóry, uelastycznia i nawilża ją. Olejek ten nie tylko nawilża skórę, ale także znacznie spowalnia proces starzenia, a także przyspiesza regenerację komórek, co przyczynia się do ich odmłodzenia.

Wysokiej jakości oczyszczanie przy użyciu produktów opracowanych specjalnie dla Ciebie pozwoli Ci codziennie cieszyć się czystą, zdrową, promienną skórą. Żaden mróz ani wiatr, zanieczyszczone powietrze czy palące słońce nie mogą temu zapobiec. Dlatego odpowiednia codzienna pielęgnacja twarzy nowymi środkami Avon uwolni Cię od podrażnień, przedłuży młodość i sprawi, że Twoja skóra będzie zdrowa zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.