Katalog Avon 16/2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Avon Focus 16/2020

(od 01.12 do 31.12)

Avon Oferta Netto 16/2020

(od 01.12 do 31.12)

📌Katalog Avon 16/2020 Polska online: 01.12 — 31.12.2020 roku

We współczesnym świecie higiena, pielęgnacja skóry i atrakcyjność są bardzo ważne. Mydło „Troska” do twarzy, ciała i rąk z gliceryną i witaminą E możesz utrzymać skórę w czystości. W końcu ten środek pomaga skutecznie myć ręce, usuwać zabrudzenia z twarzy, a także brać prysznic, dbając jednocześnie o całe ciało. Stosowanie tego mydła pozytywnie wpływa na miękkość i elastyczność skóry – staje się ona miękka i nawilżona.

Korektor „Perfect Tone” może być Twoim małym czarodziejem, który pomoże rozwiązać Twoje problemy ze skórą. Jeśli na twarzy nagle pojawi się pryszcz, a cienie pod oczami są spowodowane brakiem snu, lub może potrzebujesz pozbyć się zmarszczek mimicznych, ten korektor jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Dzięki podwójnemu zestawowi do projektowania brwi możesz podążać za trendem na grube, bogate kolory brwi. Wosk niezawodnie utrwala włoski i dodaje blasku, a za pomocą pędzla i aksamitnych cieni nadasz brwiom piękny bogaty odcień, poprawiając w ten sposób swój wizerunek.

Używając tuszu do rzęs „Objętość i długość” (ciemnoniebieski), nadasz rzęsom wyrafinowaną i elegancką objętość, dzięki czemu natychmiast staną się one bujne i uwodzicielskie. Dzięki klasycznej szczoteczce z klepsydry nawet cienkie i krótkie rzęsy są idealnie koloryzowane i rozdzielane. Na każdej rzęsie tworzony jest nieważki jedwabny welon, który dodaje bogactwa koloru i wspaniałej objętości. Dzieje się tak, ponieważ formuła została wzbogacona o sadzę i keratynę oraz lekkie olejki odżywiające rzęsy.

Ołówek do oczu (Gwiezdna noc) pomoże Ci stworzyć zalotne strzały, które dodadzą głębi Twoim oczom i pomogą zniewolić męskie serca. Tym ołówkiem potrafisz narysować cienką kreskę w wewnętrznym kąciku oka i piękny ogonek dowolnej grubości od zewnętrznego. Będziesz mogła poczuć się pewnie i luksusowo, ponieważ produkt ten jest bardzo trwały i się nie rozmazuje.

Pomadka w płynie „Super Trwałość” (Lightweight Nude) pozwoli podkreślić niesamowity luksus i miękki aksamitny styl. Dzięki tej pomadce zrobisz niezapomniane wrażenie na otaczających Cię ludziach. Ona szybko wysycha i ma matowe wykończenie bez podkreślania niedoskonałości skóry.

Lakier do paznokci „Efekt żelu” (Niebieski Blues) to wspaniały manicure z efektem salonu stworzony w domu w ciągu kilku minut. Lakier ten błyskawicznie wysycha i długo utrzymuje się na paznokciach. Teraz Twój manicure znacznie dłużej zachowa swój pierwotny wygląd i wytrzyma częsty kontakt z wodą, detergentami oraz skutki twojej pracy ręcznej.