Katalog Avon 14/2020 Netto

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 14/2020 Netto Polska online: 15.10 — 04.11.2020 roku

Od czasów starożytnych ludzie próbowali poprawić swój wygląd, malowali rumieńce, robili różne maski do włosów i ciała. Firma Avon rozwija się na wysokim poziomie i stale podnosi jakość swoich kosmetyków, dzięki czemu zyskała popularność w wielu krajach świata.

Seria „SPA” posiada w swojej kolekcji wielofunkcyjny olejek kosmetyczny „Rytuał Ajurwedyjski”. Ciesz się relaksującą kąpielą na koniec dnia lub użyj go do masażu. Olejek ma lekki i przyjemny aromat.

Podaruj swojej skórze magiczny eliksir, odżywiając i nawilżając ją kremami (krem „Radiance” lub krem z olejkiem z awokado). Kremy te doskonale odświeżają skórę i sprawiają, że staje się ona gładsza i bardziej elastyczna, a nieprzyjemne uczucie ściągnięcia znikną. Zawarty w ich skład zestaw olejków zapewnia pełne odżywienie, a składniki aktywne zmiękczają i nawilżają cerę, chroniąc ją przed negatywnym wpływem środowiska.

Często przy wyborze kosmetyków zwracamy szczególną uwagę na pielęgnację skóry twarzy, ale zapominamy, że skóra wokół oczu potrzebuje jeszcze większego i dokładniejszego doboru pielęgnacji. Ponieważ skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa i delikatna, potrzebuje ona delikatnych środków pielęgnacyjnych. Avon oferuje produkty do pielęgnacji oczu, które pomogą Ci uporać się z odwodnieniem, cieniami pod oczami, obrzękami, utratą jędrności i drobnymi zmarszczkami.

A co ze skórą dojrzałą? Skóra dojrzała wymaga szczególnej pielęgnacji, a krem ​​pod oczy Cell Rebirth właśnie do tego służy – działa głęboko nawilżając i odżywiając, dobrze poprawia elastyczność skóry. Dzięki technologii VITAL REVIVE skóra wokół oczu zostaje odbudowana na poziomie komórek. Po nałożeniu tego kremu skóra staje się bardziej elastyczna i powraca do swojego naturalnego koloru.