Katalog Avon 13/2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 13/2020 Polska online: 24.09 — 14.10.2020 roku

Wszystkie kobiety chcą wyglądać idealnie, dlatego starają się dbać o swoje ciało i twarz w każdy możliwy sposób. Avon daje Ci możliwość nie tylko monitorowania twojego ciała, ale także jego poprawy. Ważnym krokiem w pielęgnacji skóry ciała jest oczyszczenie. Za pomocą peelingów z linii Planet SPA możesz oczyścić skórę z martwych komórek, ale także przywrócić skórze zdrowy blask dzięki olejkom.

Gdy w ciele brakuje składników odżywczych, skóra warg może się łuszczyć, pojawiają się pęknięcia i opryszczka. Olejek do ust „Odżywianie i kolor” przywróci, odżywi i nawilży usta, oprócz tego zawiera on filtr przeciwsłoneczny SPF 12.

Avon ma wiele świetnych szminek. Nawilżająca pomadka „Lux” wyróżnia się swoim wyglądem, ale jej zawartość również Cię nie zawiedzie. Twoje usta będą odpowiednio nawilżone i uzyskają delikatne, jasne i piękne kolory, które zmieniają się w zależności od oświetlenia.

Możesz wybierać spośród różnych żeli pod prysznic, ponieważ nie tylko usuwają zabrudzenie ze skóry, ale także dbają o nią. Żele pod prysznic „Zielona herbata i werbena” nadają się do codziennego użytku, a za każdym razem otoczy Cię orzeźwiający aromat zielonej herbaty i werbeny. Skóra wygląda pięknie i jest odnowiona, przyjemnie jest cieszyć się wyjątkową pielęgnacją tego żelu.

Pozytywne wrażenie robi osoba, która dobrze pachnie. Skoncentrowany dezodorant-antyperspirant w formie sprayu dla kobiet „Niewidoczna bariera” zapewni Ci skuteczną ochronę przed potem. Z nim nie będziesz mieć kłopotliwych sytuacji przez całe 48 godzin.

Często chcemy utrzymać perfekcyjny makijaż przez długi czas, ale nie wszystkie produkty mogą być wystarczająco trwałe. Wodoodporny tusz do rzęs „Objętość 24 godziny” spodoba się wielu dziewczynom, ponieważ dzięki jej rzęsy utrzymują objętość i pozostają podkręcone przez 24 godziny.

Pielęgnacja dłoni i paznokci jest ważnym elementem naszego życia. Dłonie przyciągają uwagę ludzi wokół, a piękne paznokcie mogą stać się ich ozdobą. Lakier do paznokci „Żel-efekt” oraz lakier nawierzchniowy „Extra Trwałość i Blask” mogą nadać Twoim dłoniom wyrafinowanego i pięknego wyglądu. Możesz nawet zrobić efekt manicure z salonu bez lampy UV w warunkach domowych.