Katalog Avon 13/2020 Netto

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 13/2020 Netto Polska online: 24.09 — 14.10.2020 roku

Z troską o niemowlęta, Avon stworzył serię produktów dla najmłodszych. Teraz mamy nie muszą biegać po sklepach, aby znaleźć i dobrać odpowiednie produkty pielęgnacyjne dla swoich dzieci.

Szczególnie delikatny środek „2 w 1 szampon odżywka dla niemowląt” z bezpieczną formułą z aloesem i rumiankiem delikatnie myje włosy, nie podrażniając skóry głowy i chroniąc ją przed wysychaniem. Dzięki niemu włosy dziecka stają się jedwabiste i łatwe do rozczesania.

Stosowanie ochronnego kremu pod pieluchy dla niemowląt daje możliwość zapobiegania podrażnieniom, zaczerwienieniom i odparzeniom. W zestawie tego kremu są naturalne składniki i tlenek cynku, który tworzy specjalną ochronę dla skóry dziecka, dzięki czemu pupa dziecka nie poci się, ale pozostaje miękka i sucha.

Aby skóra Twojego dziecka była dobrze nawilżona, zawsze zdrowa, gładka i elastyczna zastosuj „Olejek nawilżający” do skóry dziecka. Jest to dobra okazja, aby zapewnić skórze komfort i niezbędne nawilżenie. Olejek ten można stosować nie tylko dla niemowląt, ale także dla dorosłych – idealnie nadaje się do masażu.

„Środek do kąpieli niemowląt” jest przeznaczona dla niemowląt o wrażliwej skórze. Działa uspokajająco dzięki rumiankowi i aloesowi, a także zawiera różne składniki nawilżające dla optymalnej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Dobrze oczyszcza i zapobiega utracie wilgoci przez skórę, zmniejsza zaczerwienienia.