Katalog Avon 12/2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 12/2020 Polska online: 03.09 — 23.09.2020 roku

W dzisiejszym świecie sukces wyraża się w zdrowiu człowieka. A zdrowie dla kobiet to zdrowe i piękne ciało. Aby utrzymać zdrowe ciało, musisz używać kosmetyków. Internetowy katalog Avon oferuje środki do dbania o piękno twarzy i ciała. Miłość i skuteczne receptury są zawarte w tych środkach, a ich składniki pomagają bezpiecznie dbać o twoje piękno.

Pielęgnacja twarzy jest najważniejsza. Sugeruję zwrócenie uwagi na maseczki marki Clearskin. Są to profesjonalne maski do głębokiego oczyszczania z ekstraktem z rumianku do skóry problematycznej, maska ​​oczyszczająca z ekstraktem z węgla drzewnego oraz środek 3 w 1 z białą glinką. Każda z tych masek zaspokaja różne potrzeby skóry, ale po ich zastosowaniu skóra jest wypełniona energią witalną.

Okazuje się, że niewiele osób zwraca należytą uwagę na stan swojego ciała, a ludzka skóra jest największym organem u człowieka. Z wiekiem zwiotczenie skóry staję się coraz bardziej widoczne. Katalog Avon oferuje produkty do pielęgnacji ciała. Są to kremy, płyny, olejki, spraye i wiele innych, środki te staną się trwałymi narzędziami do utrzymania zdrowej i pięknej skóry ciała. Piękne kremy z serii Planet SPA pomogą skórze zregenerować się po depilacji, ukoić i przywrócić skórze gładkość oraz nadać jej przyjemnego aromatu.

Każdy, kto regularnie pielęgnuje i dba o swoje stopy, nie będzie miał problemów w starszym wieku. Nasze nogi są nieustannie obciążone, nie wspominając już o tym, że często nosimy niewygodne obuwie. Avon Foot Care pomoże zapewnić urodę i zdrowie stóp. Możesz wybrać krem ​​do stóp, talk, balsamy i wiele innych produktów, które pomogą nawilżać, zmiękczać i rewitalizować skórę, leczyć małe pęknięcia na stopach, zapobiegać puchnięciu skóry i pojawianiu się odcisków.

Mężczyźni również muszą troszczyć się o swój wygląd. Avon stworzył kilka linii kosmetyków dla mężczyzn, jedną z których jest zestaw „Energia świeżości”. Główny problem u mężczyzn wynika z potrzeby golenia, w wyniku czego skóra staje się sucha i drażliwa. Dzięki żelowi do golenia i żelowi do mycia, a także nawilżającemu balsamowi po goleniu, skóra będzie dobrze oczyszczona i nawilżona. Kompleksowy środek 3 w 1 pomoże rozwiązać problem z tłustymi włosami: szampon, płyn nabłyszczający i żel pod prysznic. Dzięki bardziej miękkiej podstawie produkt nie szkodzi włosom podczas częstego mycia głowy.