Katalog Avon 11/2022 Listopad online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon 11/2022 Listopad online

Wszystko czego szukasz do wodoodpornego makijażu letniego, Avon ma to!
Ciesząc się wakacjami i zabawą w gorące letnie dni, ostatnie, czego potrzebujesz, to kruszenie się i rozprowadzanie naszych kosmetyków.

Płynny podkład, ponieważ pocisz się przez cały dzień, tusz do rzęs, który rozmazuje się pod oczami podczas pływania, czy szminka, którą musisz ciągle odświeżać na imprezie, nieuchronnie zakłócą Twoją zabawę. Jestem pewna, że ​​od czasu do czasu czułaś potrzebę odświeżenia makijażu przed pozowaniem, aby nie zostać sfotografowanym ze zniszczonym makijażem we wspomnieniach letnich wakacji.

A co z makijażem, który nakładasz rano, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień; Co powiesz na scenariusz, w którym nie potrzebujesz odświeżacza do makijażu na plaży, na imprezie lub w upalny dzień? Mamy dobrą wiadomość: wszystkie produkty, których szukasz do wodoodpornego makijażu na lato, są dostępne w Avon.

Wodoodporny makijaż niewątpliwie zaczyna się od trwałych i długotrwałych produktów do skóry. Trwałość podkładu, który nakładasz, wpływa również na trwałość nałożonego na niego makijażu. Inne produkty nakładane na niewodoodporną bazę znacznie łatwiej rozprowadzają się pod wpływem ciepła, potu i wody.
Dzięki 24-godzinnej, wodoodpornej formule Avon Powerstay Foundation jest dokładnie tym, czego potrzebujesz do całodniowego makijażu permanentnego!

Upał, wilgotność, morze, basen, całodzienne bieganie i całonocne imprezy… Ciesz się naturalnym matowym wykończeniem przez cały dzień dzięki Power Stay Foundation, ulubionemu podkładowi, którego możesz używać bez wahania! Pokochasz jego formułę, która nie rozmazuje się, nie spływa ani nie blaknie.
Dzięki współczynnikowi ochrony przeciwsłonecznej SPF 10 jest to również idealny produkt na letnie miesiące. Oferuje lekką i oddychającą formułę oraz wysokie krycie w teksturze, która pozostaje wygodna przez cały dzień. Nie obciąża skóry.

Tusz do rzęs to bez wątpienia pierwszy i najbardziej poszukiwany produkt, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o kosmetyki wodoodporne. Dla wielu z nas wodoodporny tusz do rzęs to obowiązkowy element naszej kosmetyczki. Wodoodporny tusz do rzęs, który jest potrzebny nie tylko latem, ale także o każdej porze roku; Zapobiega pojawianiu się alergicznego łzawienia na wietrze, spływaniu makijażu z pocenia się i rozmazywaniu tuszu pod oczami. Gdy nadchodzi sezon letni, znacznie ważniejszy jest nie spływający tusz do rzęs.