Katalog Avon 11/2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 11/2020 Polska online: 23.07 — 12.08.2020 roku

Przedstawiamy Państwu markę ANEW Avon– markę, która tworzy innowacje. Jest to połączenie rozwoju i technologii, badań i analiz. Każdy produkt zawiera najbardziej skuteczne składniki, które pomagają rozwiązać codzienne problemy naszej skóry. Od 25 lat Anew pomaga milionom kobiet na całym świecie stać się jeszcze piękniejszymi i iść dążyć do swych celów pomimo zmian związanych z wiekiem.

„Odnowienie 35+” to ukierunkowane działanie mające na celu skorygowanie pierwszych zmian związanych z wiekiem. W tym wieku skóra traci swoją dawną gładkość i elastyczność. Zestaw Tri-elastinex z kolagenem i elastyną pomaga wesprzeć skórę i wzmocnić jej teksturę. Skóra staje się jędrna i podciągnięta. Produkt ten zawiera kwas glikolowy, który złuszcza górną warstwę naskórka i pomaga skórze odnowić się, a także zwalcza pigmentację. Nie zapomnij użyć kremu na dzień, ale także pamiętaj o znaczeniu kremu na noc. W końcu w nocy w skórze zachodzą procesy odbudowy, a dzięki odpowiednio dobranej pielęgnacji nocnej możesz usprawnić ten proces regeneracji komórek naskórka.

„Odmłodzenie 45+” ​​– ta seria ma na celu redukcję głębokich zmarszczek i zwiększenie jej elastyczności. Nie trać nadziei, zmarszczki można i należy zwalczać! Ekskluzywny zestaw Celluvive Complex z ekstraktem platyny i przeciwutleniaczami wnika głęboko w cerę i dostarcza jej ultra nawilżających składników. Dzięki wypełnieniu i nawilżeniu skóra zaczyna błyszczeć i się wygładza. Już za 2-4 tygodnie będą widoczne pierwsze wyniki.

Aby uzyskać maksymalny efekt, zastosuj w swojej pielęgnacji również wyjątkowy eliksir do twarzy z tej serii „Odmłodzenie”. Składniki eliksiru zawiera jednocześnie dwa produkty – serum i olejek. Pakowane są one pojedynczo i dopiero po wymieszaniu po naciśnięciu uzyskuje się skuteczne połączenie. Eliksir zaczyna działać aktywnie po zmieszaniu na dłoniach i nałożeniu na cerę, zatrzymując wilgoć w skórze. Użyj także kremu 2na1 z ekstraktem z czarnej perły, który redukuje głębokie zmarszczki.

„Odrodzenie 55+” – poprawa kondycji na poziomie komórkowym. Efektem zastosowania jest stonowana skóra, wymodelowane kontury, wzmocnienie struktury, stymulacja kolagenu. Kwas hialuronowy w składnikach produktu wypełnia zmarszczki i napina skórę. Użyj wysokiej jakości maski z cząsteczkami platyny, aby uzyskać dodatkowe odżywianie i regenerację.