Katalog Avon 10/2020 Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 10/2020 Polska online: 02.07 — 22.07.2020 roku

Firma Avon jest firmą kosmetyczną. Zwróćmy uwagę na kosmetyki dekoracyjne do oczu. Nasze oczy są jednymi z pierwszych części ciała, które przyciągają uwagę. Dziewczyny mogą używać cieni, tuszu do rzęs i kredek do oczu, aby nadać twarzy lepszy wyraz.

Dzięki cieniom od Avon możesz dopasować kolor i kształt oczu, wizualnie je powiększyć i jeszcze bardziej zwrócić na nie uwagę. Aby zapewnić głębię widoku, użyj kredek do oczu. Są one dostępne w różnych kolorach. Ostatnim punktem obowiązkowym jest tusz do rzęs, dzięki któremu możesz dodać superobjętości, wydłużyć rzęski lub stworzyć efekt sztucznych rzęs. Wszystkie te produkty są przedstawione w katalogu Avon.

Większość naszego życia poszukujemy swych zapachów i zmieniamy je jeden po drugim. Staramy się odnaleźć samych siebie w tym konkretnym aromacie poprzez nasze wewnętrzne doznania. Kobiece zapachy są prezentowane w Avon poprzez różne wykwintne nuty. Oto odpowiednio dobrane nuty, które kojarzą się z kobietą: kwiatowe, cytrusowe, owocowe, waniliowe, morskie, orientalne. A w męskich perfumach głównymi zapachami są aromaty drzewne, które wywołują skojarzenia z determinacją, niezawodnością i pewnością siebie. Dodano do nich inne nuty: przyprawy, ambry, wetywerii, drzewne i inne. Firma Avon oferuje dużą ilość zapachów damskich i męskich, a także zestawy perfum.

W czasach naszego dzieciństwa uwielbialiśmy bajki z księżniczkami o pięknych długich włosach. A w życiu każda pani ma swój własny problem z włosami: jest ich niewiele albo są za krótkie, albo zbyt proste lub faliste, a czasem nie mają wystarczająco blasku. Katalog Avon oferuje stałą pielęgnację włosów. Oferowane produkty na co dzień do mycia, farbowania, odżywiania i łatwego czesania. Zaprezentowano także profesjonalne szampony z opracowanymi specjalnymi technologiami, na przykład szampon do włosów „Doskonały połysk”.

Do pielęgnacji włosów przedstawiamy zestawy „Dyscyplina włosów”, „Doskonały połysk”, „Kompleksowa pielęgnacja” i inne, dzięki którym twoje włosy będą zdrowe i lśniące.

Zestawy te obejmują szampon, balsam do płukania, balsam w sprayu, serum. Korzystanie z innowacyjnych technologii pozwala osiągnąć efekt profesjonalnej pielęgnacji włosów w domu.