Idealne brwi: proste wskazówki od Avon

Makijaż brwi poprawia wygląd całej twarzy. Prawidłowo podkreślone brwi sprawiają, że rysy twarzy są bardziej wyraziste, dlatego sięganie po kosmetyki do brwi nie jest już dziś luksusem, a koniecznością.

Oprócz makijażu ust i oczu należy nauczyć się kształtować i przyciemniać brwi, aby każdy makijaż wyglądał harmonijnie i naturalnie. Wszystkie produkty z naszej poniższej recenzji przedstawione są w następnym katalogu Avon Polska.

Sekrety idealnych brwi

Nie ma znaczenia, jaki jest Twój naturalny kształt brwi, czy są one zbyt grube, czy wręcz przeciwnie cienkie i rzadkie. Pokażemy Ci, jak przy użyciu kosmetyków i kilku sztuczek stworzyć najskuteczniejszy makijaż, który podkreśli Twoją urodę i będzie odpowiadać najnowszym trendom.

Masz bardzo cienkie brwi?

Delikatne kształty już dawno wyszły z mody i naprawdę nie ma się czym pochwalić posiadaczkom wyrafinowanych cienkich brwi. Oczywiście można poczekać, aż moda lat 90. znów stanie się aktualna, ale na pewno chcesz być piękna i modna już teraz! Spróbuj regularnie nakładać stymulator wzrostu włosków na linię brwi na noc. W ciągu dnia, nakładając zwykły makijaż, dodaj kilka dodatkowych pociągnięć wzdłuż linii włosów za pomocą ołówka do brwi. Postaraj się dobrać odpowiedni odcień, tak aby jak najlepiej pasował do naturalnego koloru brwi. Możesz także farbować brwi, aby były bardziej wyraziste.

Jak okiełznać niesforne brwi?

Twoje brwi rosną nieregularnie, a ich rzadkie obszary sprawiają dyskomfort? Kredka do brwi „Tatuaż do brwi” we flamastrze Mark Avon pomoże poprawić sytuację. Potrójna szczotka posłusznie układa włosy we właściwym kierunku.

Naturalne brwi bez wyrywania!

Jeśli masz grube brwi, gratulacje! Jesteś w trendzie! Jednak naturalne nie oznacza zaniedbane, więc możesz użyć do brwi transparentny żelu, aby utrwalić włoski i uzyskać symetrię. Pęseta w tym przypadku jest potrzebna tylko do usunięcia oddzielnie rosnących włosków.

Jak dobrać odcień do makijażu brwi?

Odcień, który zdecydowanie należy wykluczyć, to czarny. Wizażyści zalecają skupienie się na odcieniu cebulek włosów, brunetki mogą używać odcieni o kilka ton jaśniejszych, a blondynki – o 2-3 tony ciemniejszych, niż cebulki włosów. Do koloryzacji można wybrać ołówek, cień, marker, tusz do rzęs i pomadę do brwi, do utrwalenia należy użyć wosku lub żelu. Te wskazówki pomogą Ci zawsze wyglądać idealnie i czarująco!