Avon Focus 9/2022 Wrzesień online

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon Focus 9 2022 Wrzesień online

Piękno zmian związanych z wiekiem

Każda kobieta stara się być piękna w każdym wieku. Ale czas mija, a my się zmieniamy. A właściwie to jest bardzo fajne. Stajemy się bardziej pewni siebie, uczymy się cenić siebie, swoje zdrowie i urodę.

A co najważniejsze – zaczynamy szukać sposobów na zachowanie piękna Twojej skóry i zwracanie na nią większej uwagi.

Ten trend nie może się nie cieszyć, a wiele kobiet uważa, że ​​hasła reklamowe o konotacjach przeciwstarzeniowych nie są tak istotne. Nikt nie może się oprzeć procesowi starzenia, ponieważ wraz z wiekiem regeneracja skóry spowalnia. Ale możemy poświęcić więcej „jakościowego” czasu na samoopiekę, poprawiając swój wygląd i skórę.

Teraz coraz więcej kobiet zaczyna myśleć o odwiecznym pięknie. Jako międzynarodowa marka wierzymy, że piękno można znaleźć wszędzie – nie ma jednego standardu na świecie. Dlatego chcemy wspierać wszystkie kobiety, które doświadczyły zmian związanych z wiekiem.

Opowiadamy się za wysokiej jakości pielęgnacją skóry. Teraz Avon pracuje z najlepszymi innowacyjnymi formułami, aby Twoja skóra pozostała promienna, zdrowa i elastyczna tak długo, jak to możliwe.

Każdy traktuje starzenie się skóry inaczej, a ludzie muszą mieć możliwość samodzielnego decydowania, co jest dla nich dobre. Że w końcu byli pewni swojego wyboru. Bycie podobnym do siebie i niestosowanie się do czyichś ideałów to nowy trend, który właśnie się pojawia.

Innowacyjna pielęgnacja – rozwiązanie №1

Konsumenci nie chcą, aby działanie leków przeciwstarzeniowych straciło na sile. Każdy z nas chce zmniejszyć ilość zmarszczek lub zapobiec matowieniu twarzy, ale każdy chce sam decydować, dlaczego i jak to robi. Popraw, aby podkreślić naturalne piękno – to nowa dewiza i potrzeba naszych klientów.

Podstawową ideą, niezależnie od naszego poglądu na starzenie się, jest to, że wszyscy chcemy mieć zdrową, elastyczną, jędrną i promienną skórę. Właściwa pielęgnacja skóry to poczucie własnej wartości, miłość, a nie strach przed wiekiem. Troska o zdrowie i pewność siebie musi być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Dlatego nasza najpopularniejsza linia produktów dedykowana jest prawdziwie skutecznej pielęgnacji skóry. Zmieniliśmy skład naszych podstawowych kremów i teraz zawierają one wyłącznie opatentowaną technologię Protinol технологі, która zwiększa produkcję dwóch rodzajów kolagenu potrzebnego do przywrócenia elastyczności skóry. Dzięki postępom naukowym nasi klienci uzyskują widoczne rezultaty w pielęgnacji skóry.