Avon Focus 9/2023 Wrzesień online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon Focus 9 2023 Wrzesień online

Proste porady kosmetyczne dla mężczyzn

  • Używaj SPF

Bez względu na porę roku noszenie SPF jest kluczowym elementem każdej rutynowej pielęgnacji skóry. W bardziej słoneczne miesiące upewnij się, że używasz silnego filtra SPF, np. faktor 50. Oprócz złocistej cery, promienie słoneczne są szkodliwe i mogą przyspieszać oznaki starzenia, a także zwiększać ryzyko rozwoju skóry rak.

  • Kremy przeciwzmarszczkowe

Nawet jeśli podoba Ci się wygląd linii i zmarszczek, nawilżanie skóry zapewni Ci młodzieńczy blask i pomoże uniknąć matowej skóry. Aby spowolnić oznaki starzenia, konieczne jest codzienne stosowanie kremu nawilżającego, zwracając szczególną uwagę na okolice oczu. Stosowanie intensywnego kremu pod oczy przed snem i na początku każdego dnia to świetny sposób na zatrzymanie zmarszczek!

  • Dbaj o zarost

Stylizacja brwi jest odpowiednia dla każdej płci, a wielu mężczyzn decyduje się na pęsetę, wyrywanie, woskowanie i farbowanie brwi, a jeszcze więcej decyduje się na przycięcie włosów w nosie i uszach. Znany jako „manscaping”, istnieje kilka wskazówek, których możesz użyć do kształtowania i skalowania zarostu, takich jak wyrywanie włosów rosnących między brwiami i smarowanie brody i wąsów odżywczym olejkiem.

  • Odżywka

Nie tylko mycie włosów szamponem jest ważne, ale stosowanie odżywki pomaga utrzymać je w doskonałej kondycji — zwłaszcza jeśli chcesz wydłużyć swoje loki. Utrzymaj gładkie i odżywione włosy dzięki głębokiej odżywce, takiej jak odżywka Absolute Nourishment.

  • Produkty do stylizacji włosów

Jeśli masz dłuższe włosy, możesz czuć się przytłoczona ilością dostępnych produktów. Od sprayów z solą morską po pianki — jest mnóstwo rzeczy, które pomogą Ci ułożyć włosy. Jeśli twoje włosy są kręcone, po umyciu spróbuj natrzeć je żelem lub kremem do loków, aby dłużej utrzymać loki na miejscu. A jeśli jesteś w ruchu, zainwestuj w suchy szampon do włosów, aby odświeżyć swój wygląd przez cały dzień – kolejna wskazówka od nas!

Chcesz odświeżyć swoje rytuały pielęgnacyjne i pielęgnacyjne? Wypróbowanie produktów to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, co działa dla Ciebie i Twojego typu skóry i włosów. Sprawdź szeroką gamę męskich kosmetyków Avon, aby uzyskać jeszcze więcej inspiracji!