Avon Focus 7 2021 Lipiec Polska online

Współczesne tempo życia pozostawia coraz mniej czasu dla siebie. Mimo to kobiety chcą pozostać młode i atrakcyjne, a zmarszczki nie „pasują” do tego zdjęcia! Powiedz “nie!” zmarszczki i dowiedz się, jak je korygować w naszym artykule.

Jak usunąć zmarszczki w domu? Niestety w młodym wieku pierwsze zmarszczki związane z wiekiem pojawiają się wyraźnie w okolicach oczu lub ust. Zawsze aktualne pytanie brzmi: jak usunąć zmarszczki w domu? Niewątpliwie trudno jest poradzić sobie ze zmianą piękna, ale jest to całkiem możliwe bez uciekania się do zastrzyków, drogich procedur proceduralnych i wątpliwych technik. W tym artykule odkryjesz 5 porad ekspertów i sekretów urody z katalogu Avon Focus.

Poważnie – pozbądź się nawyków, które szkodzą młodości Twojej skóry.

Zmarszczki, które tworzą się w ustach i nosie, są wynikiem palenia i słomek do picia. Nie mylisz się, kanaliki wpływają również na przedwczesne oznaki starzenia. Podczas picia tworzysz efekt „kaczych” ust, co powoduje powstawanie dużej liczby zmarszczek mimicznych. I zapewne wiesz o niebezpieczeństwach związanych z paleniem, dlatego eksperci radzą przejść na zdrowszą dietę (owoce, warzywa, rośliny strączkowe, tłuste ryby), zapominając o wielu złych nawykach naszych czasów. W katalogu Avon znajdziesz całą sekcję poświęconą zdrowemu odżywianiu.

Kosmetyki i produkty do pielęgnacji skóry z SPF.

Przebarwienia, foto starzenie i generalnie pojawienie się wielu zmarszczek – to wszystko to negatywny wpływ promieni słonecznych na niezabezpieczoną skórę. Kosmetolodzy głośno mówią, że nawet zimą warto stosować kremy, balsamy czy inne produkty chroniące SPF. Zapobiegaj przedwczesnym zmarszczkom stosując filtry przeciwsłoneczne.

Oczywiście nie można zaprzeczyć działaniu leków przeciwnarażeniowych, ale wraz z tymi ratownikami nie zapomnij o zrobieniu masek. Zmarszczki można usunąć w domu, wykonując maseczkę przynajmniej raz w tygodniu.

Znajdź w aptece witaminę E i białą glinkę. Wymieszaj kapsułkę witaminową i 1 łyżeczkę białej glinki w ciepłej wodzie, po czym uzyskaną maseczkę nałóż na twarz, omijając okolice oczu. Wiele dziewczyn znalazło super skuteczne maski odmładzające, które oferują kosmetyki Avon w przystępnej cenie dla każdego.

2 litry czystej wody dziennie. Ten temat jest często dyskutowany i składa się z różnych opinii, ale wniosek jest taki, że jedna – 8 szklanek wody dziennie znacznie poprawi stan skóry i zdrowia. Nie alkohol, napoje gazowane, soki czy kawa, ale czysta woda pomaga nawilżać skórę, eliminować toksyny i poprawiać wygląd skóry.

Słyszałeś kiedyś o ćwiczeniach przeciwzmarszczkowych? Kosmetolodzy poważnie sugerują tę praktykę, aby wygładzić zmarszczki w mięśniach czoła. To cały trening przeciwnarażeniowy: za pomocą dłoni lub palców musisz stworzyć opór mięśniom czoła, ponieważ w tym samym czasie uniesiesz brwi. Unikaj powstawania zmarszczek na czole, powoli rozluźnij i ponownie napnij dłonie i punkty napięcia na czole. Dla zauważalnego efektu warto ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu.