Avon Focus 4/2024 Kwiecień

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

Katalog Avon Focus 4 2024 Kwiecień online

Rok 2024 i nowe trendy w makijażu

Jakie trendy makijażowe na rok 2024 będą podążać za nami przez cały rok? Jakie są trendy kosmetyczne na nowy rok? Rok 2024 będzie rokiem kontrastów! Kolor jest gwiazdą makijażu oczu, niezwykle kolorowych rzęs i monochromatycznych cieni. A najważniejsze w makijażu twarzy jest lekkość. Delikatny róż i super naturalna baza – to właśnie charakteryzuje makijaż twarzy roku 2024.

Usta są soczyste i krystaliczne, pomalowane pięknymi błyszczykami i delikatnie kolorowymi olejkami do ust.

Błyszczyki – trend w makijażu ust na wiosnę 2024.

Błyszczyki to trend w makijażu ust na wiosnę 2024, który z pewnością stanie się najmodniejszy! Popularny ze względu na działanie rozświetlające i zwiększające objętość. Dzięki nim w kilka sekund możesz podkreślić pulchne usta. Błyszczyki są bardzo łatwe w aplikacji i można je stosować samodzielnie lub w połączeniu z naszymi ulubionymi pomadkami, dostosowując się do każdego wyglądu.

Graficzny eyeliner w trendzie w makijażu 2024

Eyeliner nie szczędzi trendom makijażowym 2024 roku! Sposób nakładania eyelinera nie zawsze jest jasny. Rok 2024 nas nie zaskoczył! Aby uzyskać najmodniejszy wygląd, musimy zastosować precyzyjne eyelinery.
Aby być naprawdę modnym, kopiujemy tzw. jasne eyelinery. Oparty na podwójnych kresach, grubszych liniach i wielobarwnej grafice. Wykorzystujemy pełen potencjał eyelinerów, aby zwrócić uwagę na oczy!

Lekkie i naturalne

Na świecie panuje głód świeżości! Trendy w makijażu na rok 2024, które z pewnością staną się Twoimi ulubieńcami, stanowią idealną bazę pod makijaż twarzy. Który można stworzyć z bardzo lekkim podkładem lub jednym z najlepszych kremów BB na rynku. Najważniejsze jest promienna skóra o równej, ale naturalnej karnacji. Tak samo jak po zdrowym dniu na świeżym powietrzu! Motto: moja skóra, najlepsza!

Makijaż lalek – trend w makijażu wiosna-lato 2024

Kolejnym trendem w makijażu na rok 2024, który mówi nam o łatwości, jest makijaż lalek! Makijaż lalek to jeden z najbardziej minimalistycznych i kobiecych trendów makijażowych 2024 roku.

Niezmiennie popularnym produktem do tworzenia tego makijażu jest róż, który należy nakładać wyłącznie na policzki i rozcierać tak, aby był prawie niewidoczny. Celem jest świeża cera z bardzo naturalnym efektem kopalni bonne.

Makijaż 2024 podąża za trendem monochromatycznym

Nie tylko brązowy! W makijażu roku 2024 jednym z najmocniejszych trendów jest makijaż monochromatyczny. Naturalnie makijaż ten najlepiej wygląda w odcieniach nude, które można nałożyć na oczy, policzki i usta.