Avon Focus 4/2023 Kwiecień online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon Focus 4 2023 Kwiecień online

Mycie twarzy prawdopodobnie wydaje się bardzo proste. Jeśli jednak nie jesteś w zgodzie ze swoją skórą, to, jak zdecydujesz się oczyścić, może zadecydować o różnicy między świeżą, promienną skórą a skórą, która jest zła i podrażniona.

Powszechnym mitem dotyczącym pielęgnacji skóry jest to, że twarz należy myć tylko wtedy, gdy wygląda na brudną lub gdy nosisz mocny makijaż. To nieprawda. Bez względu na Twój styl życia — czy spędziłaś cały dzień w pomieszczeniu, pozbyłaś się makijażu lub nałożyłaś na twarz warstwy produktów do pielęgnacji skóry — oczyszczanie twarzy jest niezbędne.

Dlaczego? Twoja skóra gromadzi olej i zanieczyszczenia przez cały dzień. Rozpoczęcie od czystego płótna stanowi podstawę dla jak najskuteczniejszego działania innych produktów do pielęgnacji skóry.

I chociaż istnieją różne opinie na temat porannego oczyszczania, my wolimy delikatne oczyszczanie, aby usunąć nocną pielęgnację skóry i zapewnić naszej twarzy czysty początek dnia.

Pomyśl o swojej codziennej pielęgnacji skóry w 2 krokach:

  1. Usuń zanieczyszczenia, olej, makijaż.
  2. Mycie/głębokie oczyszczanie twarzy.
    Gotowy na nowy początek? Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a Twoja skóra będzie promienieć w mgnieniu oka!

USUŃ ZANIECZYSZCZENIA

Użyj delikatnego płynu do demakijażu, takiego jak płyn micelarny Anew Hydra Fusion Cleansing Micellar Water, aby wykonać zadanie przed rozpoczęciem oczyszczania, zwłaszcza przed snem.

Twoja skóra musi oczyścić się z toksyn przez noc, a jeśli pory są zatkane olejem i/lub makijażem, wszystko zostaje zregenerowane, co może prowadzić do przekrwienia. Dotyczy to WSZYSTKICH rodzajów skóry, niezależnie od tego, jak bardzo uważasz, że jest ona elastyczna.

DEMAKIJAŻ, GWARANTOWANY

Wytrzyj cały dzień podwójnym oczyszczaniem. Oczyść raz, aby usunąć makijaż, zanieczyszczenia i brud, a następnie użyj delikatnego środka do mycia twarzy, aby zmyć wszelkie pozostałe zanieczyszczenia i olej.
Nasącz wacik płynem micelarnym (po raz kolejny uwielbiamy oczyszczający płyn micelarny Anew Hydra Fusion) lub w celu usunięcia wodoodpornego makijażu użyj naszego wodoodpornego płynu do demakijażu ust i oczu. Pro Tip: bawełniany wacik może delikatnie usunąć makijaż z okolic oczu bez szarpania skóry.

SPRÓBUJ PŁYNEM MICELARNYM

Co to jest płyn micelarny? To woda zawierająca cząsteczki miceli, które przyczepiają się do makijażu lub zanieczyszczeń i rozkładają je.

Nawet jeśli nie masz makijażu, nasącz wacik płynem micelarnym, wygładź nim skórę, a zobaczysz, co zobaczysz! (To świetny test, aby udowodnić, że każdy musi się oczyścić, aby usunąć zanieczyszczenia!)
I świetna wskazówka: jeśli podróżujesz gdzieś, gdzie dostęp do wody jest ograniczony, na przykład na kempingu, płyn micelarny może oczyścić twarz i nie trzeba go spłukiwać!

NIE NALEŻY: UŻYWAĆ MYDŁA W KOSTCE

O ile nie są specjalnie opracowane do twarzy, mydła w kostkach mogą zmienić równowagę pH skóry i sprawić, że będzie sucha, łuszcząca się i niezrównoważona.