Avon Focus 2/2024 Luty

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

Katalog Avon Focus 2 2024 Luty online

Pielęgnacja skóry z witaminą C – o co to całe zamieszanie?

Każdy uzależniony od pielęgnacji skóry (kto, ja?!) słyszał szum wokół witaminy C. Ale co tak naprawdę robi ona dla Twojej skóry? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym wzmacniającym blask i przeciwdziałającym starzeniu działaniu.

Witamina C. Do czego służy?

Witaminę C od dawna okrzyknięto najlepszym sprzymierzeńcem układu odpornościowego w zapobieganiu kaszlowi i przeziębieniom, ale jaki wpływ ma ona na Twoją skórę? A raczej: czego to nie robi?!

To wielozadaniowe cudo pomaga leczyć przebarwienia, zapobiegać uszkodzeniom powodowanym przez promieniowanie UV i wzmacniać produkcję kolagenu. A wszystko to przy jednoczesnym wygładzeniu wyglądu skóry i dodaniu jej blasku. Całkiem wyjątkowe, co?

Witamina C – zdjęcie produktu
Witamina C – obraz modelowy.

Ale nie wszystkie produkty do pielęgnacji skóry z witaminą C są sobie równe. Jest to trudny klient, jeśli chodzi o formułę, ponieważ rozkłada się pod wpływem regularnej ekspozycji na powietrze i światło. Oznacza to, że musi zostać ustabilizowany (nie wszyscy), aby zachować skuteczność.

Jak często należy go używać?

Kosmetyki z witaminą C można stosować codziennie, rano i wieczorem. Po prostu nałóż na czystą skórę przed nałożeniem kremu nawilżającego i poczekaj, aż się wchłonie.

Nasze serum rozświetlające Anew Witamina C – ze stabilizowaną formułą – idealnie nadaje się do porannej aplikacji. Aha, a jeśli chcesz nadać swoim oczom wygląd przypominający spokojny sen (kto tego nie chce?), nasz krem ​​pod oczy Anew Radiance & Dark Circle Correct jest dokładnie tym, czego potrzebuje Twoja codzienna pielęgnacja skóry.

Wiesz, że nie chodzi tylko o kremy nawilżające i serum! Nasz lakier do twarzy Anew Radiance Maximizing Microdermabrasion Face Polish usuwa martwe komórki skóry i pomaga zwalczać matowość i pigmentację. Wystarczy nałożyć na mokrą twarz, masować i uzyskać blask!

Co mogę stosować z witaminą C?

Aby dodać skórze dodatkowego blasku, zalecamy połączenie rozświetlających właściwości witaminy C ze złuszczającymi właściwościami kwasu glikolowego, które można znaleźć w naszym toniku Radiance Tonic.
Nawilżacz obronny

Serum rozświetlające

Jak to działa? Kwas glikolowy nie przypomina zwykłego środka złuszczającego, ponieważ nie zawiera drobnych perełek, które mogą podrażniać lub porysować skórę. Zamiast tego delikatnie usuwa zewnętrzną warstwę martwego naskórka, współpracując z witaminą C, aby uzyskać jaśniejszą cerę. Element tonizujący pomaga przygotować skórę, udoskonalając ją i odmładzając po oczyszczeniu, pozwalając skórze zatrzymać wilgoć przed nałożeniem serum lub kremu.

Zatem do C, czy nie do C… naprawdę nie ma wątpliwości! Nadszedł czas, aby zapewnić swojej skórze miłość i uwagę, na jaką zasługuje, dzięki naszej kolekcji Witamina C. Od naszego serum (o mocy 30 pomarańczy) po nasz rozświetlający tonik – jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojej skórze stać się jeszcze bardziej promienną każdego dnia.