Avon Focus 12/2022 Grudzień online

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon Focus 12 2022 Grudzień online

Aby nasze usta wysychały przez cały dzień, nie brakuje nam balsamu do ust w naszej torebce. Dlaczego więc nie uzyskać promiennego wyglądu i jednocześnie nie nawilżyć ust!

Olejek do ust True Colour Lip Care Oil zawiera olejek jojoba, olejek z awokado, olejek kokosowy i witaminę E, które jednocześnie nawilżają i wygładzają usta. Dzięki SPF12 chroni usta przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, jednocześnie je pielęgnując. Zapewnia naturalny połysk bez lepkości. Dodatkowo jest bardzo praktyczny! Możesz go używać przed nałożeniem pomadki lub w dowolnym momencie w ciągu dnia. Czekamy na Ciebie na avon.com.tr, aby odkryć ten odżywczy olejek do ust, którego nigdy nie wyjmiesz ze swojej kosmetyczki oraz produkty Avon, które będą dobre dla Twojej skóry!

2 w 1 z temperówką i 24-godzinną żelową pomadą do brwi Avon Power Stay. Kredka do oczu Avon Power Stay Eye Pencil chroni przed wysoką temperaturą i wilgocią dzięki swojej formule, która nie rozmazuje się ani nie zabrudzi Twojego ślubnego makijażu.Utrzymuje się do 16 godzin na makijażu oczu. Dzięki 24-godzinnej ochronie kształtu brwi, żelowa pomada Avon Power Stay Brow stanie się nieodzowną częścią makijażu ślubnego dzięki wodoodpornej formule i odporności na temperaturę, wilgoć i pot.

Błyszczące lub matowe usta z AVON są bardzo proste! Ilkkilic stwierdził, że poleca matowe pomadki, aby uzyskać szlachetny i naturalny wygląd; Pomadka Avon Matte Legend zapewnia perfekcję, jakiej potrzebują Twoje usta przez cały dzień dzięki intensywnej pigmentacji, wysokiemu kryciu i nawilżeniu. Moje ulubione kolory do makijażu ślubnego to Sensational Fiery, Captivating, Savvy, Flawless i Worthy. Przyszłe panny młode, które chcą, aby ich usta wyglądały na pełniejsze, mogą użyć oprawek do ust lub migotania konturu ust. Potrafi rysować za pomocą konturówki do ust Avon Lift. Tym, którzy nigdy nie chcą rezygnować z lśniących i pełnych blasku ust, polecam Avon True Lip Care Oil, który łatwo rozprowadza się po szmince i pielęgnuje usta olejkami jojoba, awokado i kokosowym.”