Avon Focus 11/2023 Listopad online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon Focus 11 2023 Listopad online

W Avon wierzymy w piękno czynienia dobra – naładowanego iskrą możliwości i napędzaną wspólną wizją bardziej sprawiedliwego świata, w którym kwitnie postęp, równość i zrównoważony rozwój. Na tym polega nasze niezachwiane zaangażowanie w dobrostan zwierząt i nasza determinacja, aby być potężnym głosem przeciwko testowaniu produktów kosmetycznych na zwierzętach. A dzisiaj przypada ważny kamień milowy w naszej podróży: z przyjemnością ogłaszamy, że Avon został zatwierdzony jako produkt wolny od okrucieństwa w ramach programu Leaping Bunny.

Zmiana mistrza przez 30 lat

Od 3 dekad stoimy na czele marek kosmetycznych, które sprzeciwiają się testom na zwierzętach, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, jakość i skuteczność naszych produktów. Mając misję wstrząsnięcia przestrzenią kosmetyczną, byliśmy jedną z pierwszych światowych firm kosmetycznych, która zaprzestała testów na zwierzętach.

Przez lata połączyliśmy siły z organizacjami dążącymi do pozytywnych zmian w zakresie testów na zwierzętach w branży kosmetycznej, w tym z Instytutem Nauk In Vitro (IIVS), FRAME, Humane International Society i PETA. W grudniu 2019 r. PETA wyróżniła nas za „Pracę na rzecz zmian regulacyjnych” – prestiżowe potwierdzenie naszych wysiłków na rzecz opracowywania, walidacji i akceptowania metod testowania bez udziału zwierząt w branży kosmetycznej.

Ale zawsze możemy zrobić więcej. Jak mówi Natalie Deacon, nasza dyrektor ds. spraw korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju: „Nie przestaniemy pracować nad zmianami regulacyjnymi, dopóki całkowicie nie zaprzestaniemy niepotrzebnego stosowania testów na zwierzętach w przemyśle kosmetycznym”. Uzyskanie zatwierdzenia Leaping Bunny stanowi kolejny wyraz tego zaangażowania, będącego efektem naszych 30-letnich wysiłków na rzecz zaprzestania testów kosmetyków na zwierzętach na całym świecie.

Wzmacnianie Twoich wyborów

Wiemy, że naszym przedstawicielom i klientom zależy na zaprzestaniu testów na zwierzętach w branży kosmetycznej. Ułóż w kolejce stary frazes: czyny mówią głośniej niż słowa. Dlatego ważne jest, aby pokazać Państwu nasze zaangażowanie w tę sprawę i podzielić się informacjami, jak nasze niezachwiane wysiłki na rzecz wspierania dobrostanu zwierząt przynoszą rezultaty.

Program Leaping Bunny właśnie to robi – zapewnia najsilniejszą gwarancję, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć okrucieństwa, dzięki niezależnemu audytowi, który gwarantuje, że zawsze przestrzegamy surowych, globalnych kryteriów. Dzięki zatwierdzeniu Leaping Bunny możesz mieć pewność, że stale pracujemy nad wprowadzeniem pozytywnych zmian zgodnych z Twoimi wartościami – i że zawsze będziesz w pełni poinformowany o swoich zakupach kosmetycznych.

Wycieczka po programie Leaping Bunny

Jeśli nie znasz programu Leaping Bunny, oto migawka tego, co sprawia, że ​​jest on tak szanowany.

Program Leaping Bunny, uznawany na całym świecie za złoty standard w zakresie kosmetyków wolnych od okrucieństwa, środków higieny osobistej oraz produktów gospodarstwa domowego i środków czyszczących, oferuje najbardziej wszechstronną na świecie definicję słowa „wolne od okrucieństwa”, zawierającą rygorystyczne kryteria ułatwiające etyczne zakupy i zwiększające zaufanie marek ich twierdzeń przyjaznych zwierzętom.

Zanim w połowie lat 90. pojawiło się logo Leaping Bunny, określenie „wolne od okrucieństwa” stało się modnym hasłem. Niezależny standard nie pociągał jednak firm do odpowiedzialności – ich definicja była nieuregulowana i mogła być subiektywna. W związku z tym często łączyli te terminy bez udziału grup zajmujących się ochroną zwierząt lub wskazówek od nich.