Avon Focus 11/2022 Listopad online

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

📌 Katalog Avon Focus 11 2022 Listopad online

Mamy świetne wieści! Nowy tusz do rzęs Supershock Volume Loader firmy Avon.Teraz tworzenie trwałych, wodoodpornych rzęs przez cały dzień jest bardzo łatwe. Dzięki Blackest Black Twoje kruczoczarne rzęsy nie spływają ani nie rozmazują się, nawet w morzu i basenie. Zdał również testy okulistyczne; Dzięki temu nie powoduje alergii nawet w najbardziej wrażliwych oczach. Pokochasz jego pielęgnującą formułę wzbogaconą o witaminę E! W gorące letnie dni aplikować rano; Upewnij się, że tusz do rzęs nie rozleje się, gdy będziesz cieszyć się plażą, imprezami i zabawą!

Kolorowy i jasny makijaż ust to jeden z najgorętszych stylizacji tego lata. Jednak w upalne letnie dni, kiedy pijemy dużo płynów, nasza szminka jest zwykle najłatwiejszym produktem do makijażu, który można odlecieć. Co powiesz na zabawne letnie dni, kiedy pijemy koktajle, pływamy i tańczymy przez cały dzień; Avon Power Stay Liquid Stain Lipstick z formułą noszenia przez 10 godzin. Co by było, gdybyśmy powiedzieli: „Nie musisz się już martwić aktualizacją makijażu ust”?

Dzięki ultra lekkiej konsystencji, która sprawia wrażenie nagich ust, zdają się znikać; Pomadka Power Stay Liquid Stain to idealny produkt na letnie dni, kiedy usta nie są ciężkie. Jeśli chcesz, aby Twoje żywe usta o jedwabistej konsystencji przyciągnęły uwagę na zdjęciach z wakacji, wypróbuj je i zakochaj się w jego efekcie!

Konturówka do ust dla profesjonalistów i Spektakularny wygląd Avon Glimmerstick Lip Liner niezastąpiony dla jędrności i atrakcyjności ust. Dzięki formule, której możesz używać z błyszczącymi lub matowymi pomadkami oraz bogatymi opcjami kolorystycznymi, Avon Glimmerstick Lip Pencil podkreśli usta, oprawi je i zapewni makijaż ust, który nie krwawi przez cały dzień. długie.

Doskonale wiemy, że każdy ma inne kryteria przy wyborze szminki. Spośród wszystkich marek szminek Avon z łatwością ochronisz modną pomadkę, która pasuje do odpowiedniej pomadki.

Spójrzmy razem na pomadki Avon!

Dla tych, którzy kochają matowe pomadki, Avon ma pomadki z widocznym matowym wykończeniem, które sprawią, że poczujesz się doskonale przez cały dzień! Do tego 100% matowe kolory, które wyróżniają się na kilka godzin, pojawiają się w pełnych przysiadach. (Pomadka matowa w płynie Power Stay w sam raz dla Ciebie, jeśli chcesz, aby moja szminka trwała godzinami i nie rozmazywała się.