Avon Focus 10/2021 Październik Polska

Katalog Avon Focus 10/2021 Październik Polska online

Dla tych, którzy chcą podkreślić swoje oczy, polecamy eyeliner w płynie Colour Trend. Dzięki filcowej końcówce możesz rysować nawet najcieńsze strzały! W modnych odcieniach od klasycznej czerni po złoto. Eyeliner ten jest długotrwały, ma grubą powłokę.

Odważniejsze kobiety mogą wypróbować najjaśniejsze odcienie kredki do oczu ze zdejmowanym sztyftem Colour Trend z magazynu Avon. Odcienie mogą być łączone ze sobą. Możesz nawet używać kontrastujących kolorów, aby być najjaśniejszą i najbardziej atrakcyjna dziewczyną na imprezie! W ofercie znajdują się również tusze do rzęs, które mogą być stosowane w celu podkreślenia, wydłużenia lub zwiększenia objętości rzęs.

Szminka może pokazać Twój nastrój! Błyszczyki Colour Trend sprawiają, że usta stają się błyszczące i zmysłowe, a cudowny jagodowy zapach wprowadza nastrój zabawy. Każdy z czterech odcieni błyszczyka można kupić z 46% rabatem!

Proponujemy zamówić żele pod prysznic o kwiatowych i owocowych zapachach z katalogu Avon z kolekcji Aquavibe, – stworzą one miłą atmosferę w Twojej łazience! W magazynie znajdują się nawet żele pod prysznic o dużej pojemności 1 litra! Żel o zapachu lawendy ma działanie relaksujące, dobrze spłukuje wszelkie zanieczyszczenia, nie wysuszając przy tym skóry.