Avon Focus 1/2024 Styczeń online

Zapisz się na naszą stronę Facebook i śledź wydanie katalogu.

Katalog Avon Focus 1 2024 Styczeń online

Twój przewodnik po trwalszym zapachu

Możesz wybrać swój zapach ze względu na wspomnienia i emocje, jakie niesie ze sobą, lub po prostu dlatego, że chcesz coś zmienić. Kiedy już wybierzesz swój nowy zapach Avon, możesz zastosować kilka prostych trików, aby zapewnić sobie długotrwały zapach przez cały dzień.

Zapachy mogą wywoływać silne emocje i wspomnienia. Od pierwszej randki do ulubionego wieczoru urodzinowego – możesz cofnąć się do tego czasu. Chcesz, aby Twój zapach trwał tak długo, jak Twoje wspomnienia, więc sprawienie, by zapach towarzyszył Ci przez cały dzień (lub całą noc) może być wyzwaniem, ale już nie!
Zawsze rozpylaj na nawilżoną skórę

Zanim sięgniesz po perfumy, poświęć kilka chwil na nawilżenie skóry. Spróbuj użyć balsamu do ciała dołączonego do zapachu. Nuty zapachowe przylegają bezpośrednio do produktu nawilżającego. Nazywa się to nakładaniem warstw zapachu i pomaga dłużej utrzymać zapach na skórze. Nie bój się nałożyć warstwy kremu na ramiona, klatkę piersiową, nogi i szyję.
Zacznij pod prysznicem

Zamiast sięgać po perfumy wychodząc z domu, rozpocznij podróż zapachową pod prysznicem. Użyj pachnącego, nawilżającego balsamu do ciała, aby cieszyć się miękką, elastyczną skórą przez cały dzień, jednocześnie rozprowadzając zapach swojego zapachu na skórze.
Uderz w punkty tętna

Spryskaj punkty tętna ulubionym zapachem – są to obszary z żyłkami blisko powierzchni skóry, które wytwarzają ciepło, aby podkreślić te piękne nuty zapachowe. Niezależnie od tego, czy będzie to kark, nadgarstki, za uszami, w łokciu, czy nawet za kolanami (tak, naprawdę!), będziesz cieszyć się zapachem przez cały dzień.
Szybki spray do włosów

Czy wiesz, że włosy pochłaniają zapachy, więc za każdym razem, gdy je zmierzwisz, uwolni się z nich delikatny napar Twojego oszałamiającego zapachu. Wystarczy jeden spryskaj, ponieważ nie wysuszy to włosów, ale zapach pozostanie.

Twój charakterystyczny zapach może trwać tak długo, jak Ty, ale jeśli potrzebujesz szybkiego doładowania w podróży, poręczny spray do torebki będzie Twoim nowym najlepszym przyjacielem. Znajdź swój idealny zapach, który zrobi trwałe wrażenie.

Nie wiesz, jaka jest różnica między wodą perfumowaną a wodą toaletową? A co z nutami górnymi, środkowymi i bazowymi? Jeśli czujesz się trochę zagubiony, mamy coś dla siebie. Ten przewodnik po zapachach jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania dotyczące zapachów.

Perfumy nie są tylko dla kobiet. Nasza tabela porównawcza zapachów dla mężczyzn Avon z pewnością sprawi, że będzie tak samo szczęśliwy jak ona. Perfum używają ludzie w każdym wieku na całym świecie, ale przez lata używa się tylko tych właściwych.

Od klasycznego, długotrwałego zapachu po drzewno-kwiatowe perfumy – rozpocznij swoją podróż w kierunku odkrywania zapachów od podstaw.
Różnorodność zapachów Avon