Katalog Avon 13/2020 Dodatek

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 13/2020 Dodatek do katalogu Polska: 24.09 — 14.10.2020 roku

Serum nadający włosom połysk „Superior Shine” to idealna kuracja dla twoich włosów. Ma on właściwości odżywcze i ma na celu sprawić, aby włosy były nie tylko podatne na układanie, ale także nawilżone dla promiennego efektu. Twoje włosy będą obdarzone magicznym wdziękiem, a ich blask i lśnienie będą wyraźnie zauważalne przez otaczających. Balsam do płukania do wszystkich typów włosów „Supreme Oils” to doskonały produkt, dzięki któremu Twoje włosy będą zadbane, piękne i zdrowe. Niepowtarzalny zapach uprzyjemnia stosowanie tego środka, a szlachetne olejki delikatnie pielęgnują włosy, nadając im zdrowy wygląd i blask.

Zestaw „Energia Świeżości” to kompleksowa kuracja dla mężczyzn, którzy nadążają za ostatnią modą. Żel do golenia i myjący zapewni świeżość i komfort, których mężczyzna potrzebuje podczas codziennego golenia. Balsam ukoi skórę, gwarantując niezbędną i delikatną pielęgnację. Dzięki środkowi 3 w 1 możesz zanurzyć się w świeżym cytrusowym zapachu. Pomoże on rozwiązać od razu kilka problemów pielęgnacji skóry i włosów jednocześnie.

Suchy szampon do włosów można uznać za wybawcę, możemy bowiem wpaść w desperację, gdy nie mamy czasu na umycie włosów pod prysznicem. Środek ten jest wygodny w użyciu i skutkując dobrymi efektami, dając swobodę i przyjemny zapach.

Z doskonałym szamponem do włosów „Doskonała czystość. Werbena & Mięta pieprzowa” poradzisz sobie z bladymi i zniszczonymi farbowanymi włosami. Stosując ten szampon, twoje włosy znów staną się zdrowe i lśniące, mocne i aromatyczne.

Woda toaletowa „Black Suede Dark” jest stworzona dla pewnych siebie mężczyzn. Posiada ona wyrazisty, orientalno-korzenny zapach dla osób aktywnych i pewnych siebie. Jest to bardzo różnorodny zapach z dużą ilością szlachetnego zestawu perfumeryjnego.

Woda perfumowana „Artistique Magnolia En Fleurs” to harmonia lekkości i delikatności, która za pośrednictwem zapachu opowie innym o wyrafinowanym guście swojej właścicielki. Ten wykwintny kwiatowy zapach rozwinie się na Twojej skórze wraz z magiczną symfonią zapachów i przywoła myśli o gorącym południowym słońcu u brzegu morza. Z tym aromatem możesz naprawdę cieszyć się każdym dniem.

Prezentowana woda toaletowa „Avon Surreal Utopia” dla niej to delikatny, kuszący aromat z dzieciństwa. Będzie on pasować do większości kobiet. Z nim przeniesiesz się do ciepłego letniego ogrodu. Wokół Ciebie będzie pachnący aromat czarnej porzeczki, a następnie doda się do niego wspaniała nuta heliotropu i wanilii. Ta woda toaletowa zainspiruje Cię do pozytywnych zmian w Twoim życiu i pomoże cieszyć się każdą chwilą, dostrzegając piękno nawet w najbardziej zwykłych miejscach.