Katalog Avon 2/2021 Focus Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

📌Katalog Avon 2 2021 Focus Polska online: 01.02 — 28.02.2021 roku.

Przygotuj swoją skórę na luksus! Krem ​​do rąk Encanto Intense Hand Cream. Encanto Intense Hand Cream to nawilżająco-odżywczy krem ​​do rąk, który dzięki swoim niesamowitym właściwościom i wspaniałemu zapachowi znacząco poprawia kondycję skóry dłoni. Odpowiedni dla różnych typów skóry. Jak działa: odżywiając i nawilżając skórę dłoni, stwarza uczucie gładkości i miękkości.

Podstawa: kompozycja nut dojrzałej śliwki z jaśminem i orzechami laskowymi. Po otwarciu kremu od razu poczujesz niezrównany aromat Encanto Intense. Nakładając krem ​​na skórę dłoni, będziesz zadowolona z jego konsystencji, ponieważ krem ​​jest bardzo przyjemny w dotyku na dłoniach. Dzięki mądrze dobranym składnikom krem ​​głęboko odżywia skórę i szybko się wchłania. Ten luksusowy kosmetyk zapewni jedwabistość i delikatność Twoim dłoniom. Skóra Twoich dłoni będzie chroniona przed wysuszeniem i zewnętrznymi uszkodzeniami.

Sposób stosowania: Krem należy nakładać energicznymi ruchami na skórę dłoni. Jeśli po aplikacji nie poczujesz głębokiego nawilżenia, powtórz procedurę.

Zalety: krem ​​do rąk Encanto Intense zapewnia zdrową i aromatyczną pielęgnację dłoni. Uczucie jedwabistej skóry i cudowny zapach zapewni Ci niezapomnianą przyjemność.

Cała seria kosmetyków Encanto Intense została stworzona, abyś poczuła prawdziwą pielęgnację i luksus!