Katalog Avon 15/2020 Focus Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Katalog Avon 15 2020 Focus Polska online: 05.11 — 30.11.2020 roku.

Wiele kobiet uważa, że ​​ich piękno tkwi we włosach, bo gdy chcemy zmienić swój wizerunek, udajemy się właśnie do fryzjera. Dla przyjemnej i dobrej pielęgnacji włosów możesz użyć zestawu do pielęgnacji „Magia hialuronu”. W wyniku stosowania szamponu, odżywki i serum, Twoje włosy staną się nie tylko oczyszczone i miękkie, ale także grubsze i mocniejsze. Twoje włosy staną się Twoją wizytówką i powodem do dumy.

Następny składnikiem kobiecego piękna jest stan skóry. Wymaga bowiem ona specjalnej opieki. Najważniejszą rzeczą, od której zaczynamy dbać o skórę twarzy, jest jej oczyszczanie. Do mycia twarzy można użyć pianki oczyszczającej NutraEffects „Cleansing”. Jest to bardzo lekka i delikatna pianka, która skutecznie myje i pielęgnuje skórę. Używając środka myjącego w postaci pianki, możesz ujędrnić twarz i wzmocnić strukturę skóry, jednocześnie zapobiegając pojawianiu się zmarszczek.

Usta są bardzo ważne dla kobiecej urody – przyciągają one wzrok rozmówcy i wzbudzają żywe zainteresowanie otaczających. Loaded Lip Lacquer sprawi, że Twoje usta będą piękne i atrakcyjne. Może być on nakładany na szminkę, co uwydatnia kolor oraz nadaje jej ciekawego lustrzanego połysku. Dzięki tak oszałamiającemu efektowi, usta stają się na tyle czarująco atrakcyjne, że nie można od nich oderwać oczu.

Ciekawostką jest to, że mężczyźni definiują kobiece piękno według zupełnie innych kryteriów. Na przykład wielu twierdzi, że kobieta powinna mieć przyjemny aromat, który podnieca i urzeka. Tym aromatem może być woda toaletowa Summer White Sunset dla kobiet. Perfumy te nie pozostawią obojętnym nikogo – jest to lekko słodki i świeży zapach z nutami lotosu, pachnącej brzozy i różowego pieprzu. Ten niezapomniany zapach nie pozostawi nikogo obojętnym. Właścicielka tego zapachu zostanie rozpoznana przed pojawieniem się i pozostanie w myślach innych ludzi na długo po odejściu.

Jeśli kobiety wezmą pod uwagę opinię mężczyzn na temat kobiecego piękna, da to kobietom szansę nie tylko na posiadanie naturalnego wdzięku, ale także na bycie wyjątkowymi i niepowtarzalnego.