Katalog Avon 1/2021 Focus Polska

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

📌Katalog Avon 1 2021 Focus Polska online: 01.01 — 31.01.2021 roku.

Sparowane zapachy dla niej i dla niego stają się coraz bardziej popularne. Połączone w pary zapachy Avon mogą podbić Wasze serca!

A więc sparowane perfumy Avon Maxima i Maxime dla niej i dla niego zaprezentowany jedną przez jeden z najsłynniejszych szwajcarskich perfumerii Firmenich. Ta kompozycja powstała, by ożywić wielkie uczucia, pasję i inspirację każdej pięknej pary.

Główny perfumiarz Yves Cassard i perfumiarz Pascal Goren, obaj pracownicy firmy International Flavours and Fragrances, włożyli sporo pasji i namiętności w kompozycję zapachu Maxima i Maxime.

Woda perfumowana dla niej Avon Maxima to luksusowy, bogaty aromat dla pięknej i delikatnej natury. Uroczy zapach z arystokratycznymi nutami delikatnej kocianki, której wyrafinowane i romantyczne nuty zachwycają w musującej kwiatowej sonacie.

Aromatyczna kompozycja Maxima przypomina wdzięczny aromatyczny bukiet kwiatów w rajskim Edenie. Zmysłowe, owocowe, kipiące, intensywne nuty mienią się w jednym przyjemnym, uwodzicielskim tandemie niezrównanej nektarynki i czarnej porzeczki. W centrum bukietu przeplata się jego serce, miodowy jaśmin wielkolistny, kwiaty wilca i róży. Kwiatowy blask bukietu uzupełnia uduchowiona uwodzicielska nuta wanilii i ciepły aromat kakaowca.

Zapach ten jest atrakcyjny, odsłania się dość jasno i w pełni, na długo pozostaje w powietrzu, podbijając serca otaczających swą urzekającą zmysłowością.

Woda perfumowana dla niego Avon Maximе to zapach dla mężczyzn o nieugiętym, wytrwałym, silnym charakterze, który podkreśla prawdziwą męskość i uosobienie siły, napełnia bohatera zapachu niepohamowaną energią i wewnętrzną siłą.

Zapach otwiera się uderzeniem ananasa i gałki muszkatołowej, a duet serca odsłania ciepło i jasność kardamonu i drzewa żelaznego. Pachnące olibanum i cynamon łączą w sobie namiętne i ogniste kolory tego zapachu. Zapach Maximé o przyjemnym zapachu jest idealny dla zdeterminowanego i odważnego mężczyzny.

Obie butelki są wykonane w kształcie cudownej pary. Jedna ma wyrafinowaną smukłą sylwetkę kobiety z ładną złotą dekoracją na kapslu. Druga butelka ma szerokie barki, a na jej ramionach wisi grecki płaszcz w kolorze stali. Przyjemny, niezwykły wygląd butelek intryguje i zachęca do wypróbowania tej kompozycji zapachowej.

Kiedy ta dwójka jest razem, wokół kwitnie miłość, która przeradza się w boski ogień pasji.